Egzamin BMAT, TSA i studia w Anglii

Edun Korepetycje przygotowało niezwykłe kursy dla osób, które pragną kontynuować naukę na uczelni wyższej w Anglii. Jako jedyni w Polsce oferujemy Ci kursy, które przygotują Cię do egzaminów wstępnych na najlepsze uczelnie w Wielkiej Brytanii.

Dzięki studiom w Anglii zdobędziesz wykształcenie, które pozwoli Ci w przyszłości osiągnąć zawodowy sukces. Nasze kursy prowadzone są przez najlepszych korepetytorów – wiedza na zajęciach przekazywana jest w sposób zrozumiały i interesujący. Tylko z Edun Korepetycje spełnisz swoje marzenia, dlatego już dzisiaj odwiedź nasz dowolny oddział – czekamy właśnie na Ciebie!

Egzaminy BMAT

Dlaczego kursy w Edun Korepetycje?

W Edun Korepetycje stawiamy na indywidualne podejście do ucznia oraz nowoczesne i skuteczne przekazywanie wiedzy. Z myślą o Tobie zatrudniamy tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych korepetytorów, którzy dokładnie przygotują Cię do egzaminu.

Podczas zajęć omówisz wszystkie zagadnienia, a także będziesz rozwiązywał zadania na rzeczywistych arkuszach egzaminacyjnych. Nasze kursy przygotowujące do egzaminu BMAT i TSA to również bezpłatne wsparcie przy wyborze uczelni, pomoc przy uzupełnianiu dokumentów aplikacyjnych. W Edun przygotujesz się do egzaminu:

  • BMAT (The BioMedical Admissions Test) – wymagany na uczelniach o profilu medycznym, weterynaryjnym i kierunkach pokrewnych;
  • TSA (The Thinking Skills Assesment) – wymagany na Uniwersytecie Oksfordzkim na takich kierunkach, jak m.in. politologia, ekonomia, pyschologia.

Nasz kurs do egzaminu BMAT składa się z 80 godzin lekcyjnych – zajęcia trwają po 90 minut. Natomiast kurs do egzaminu TSA trwa około 5 miesięcy i obejmuje dwa spotkania w tygodniu po 90 minut. Nasze kursy przygotowujące  organizowane są przez cały okres kalendarzowy. By diwiedzieć się więcej zajrzyj na edunacademy.com.

Darmowa lekcja - sprawdź się!

Jeśli chcesz dołączyć do grona studentów prestiżowych uczelni w Anglii to już dzisiaj odwiedź nas w naszym oddziale w wybranym mieście. Przeprowadzimy tam test i sprawdzimy, czy masz szansę dostać się na studia w Wielkiej Brytanii.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra