Kursy gimnazjalne

Egzamin gimnazjalny to ważne wyzwanie, które kształtuje dalsze etapy edukacji. Od jego wyników zależy wybór liceum. Tylko uczniowie z najwyższymi wynikami, dostaną się do prestiżowych liceów i tym samym drzwi najlepszych uczelni w kraju i zagranicą staną przed nimi otworem. By pomóc każdemu uczniowi jak najlepiej zdać trudny i ważny egzamin, oddziały Edun Korepetycje opracowały specjalne kursy przygotowujące. Z nami każdy gimnazjalista polubi naukę i zda egzamin bez problemu!

oddzialowe-19

Dlaczego Edun?

Doświadczeni i sympatyczni korepetytorzy z Edun Korepetycje pomogą uczniom przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia z przedmiotów humanistycznych, czy matematyczno-przyrodniczych. Nasze oddziały posiadają bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, Twoje dziecko zrozumie nie tylko teorię, ale również opanuje rozwiązywanie zadań od strony praktycznej. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach (4-6 osób), co pozwala na indywidualne podejście do ucznia oraz poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje. Kurs przygotowujący jest prowadzony osobno dla części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej, zajęcia realizowane są w oparciu o specjalny program dydaktyczny opracowany przez egzaminatorów CKE. Kurs gimnazjalny w Edun to 60 godzin lekcyjnych, podczas których uczeń zdobędzie wiedzę ze wszystkich zagadnień egzaminacyjnych.

Darmowa lekcja próbna tylko w Edun!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dołączyło do grona najlepszych uczniów i dostało się do prestiżowego liceum to już dzisiaj skorzystaj z darmowej lekcji próbnej – wystarczy, że wypełnisz formularz próbny.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra