FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)

Ile kosztują korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminów w EDUN Korepetycje?

EDUN stara się zaoferować Państwa dziecku indywidualną pomoc za rozsądną cenę, zarówno podczas korepetycji jak i kursów przygotowujących do egzaminów. Ceny zależne są od potrzeb ucznia, formy zajęć (w małej grupie lub indywidualnie) oraz od czasu ich trwania i częstotliwości. Więcej informacji uzyskają Państwo w podstronie danego centrum lub pod numerem telefonu 801 090 112.

Jak jest forma płatności za korepetycje?

Opłata za korepetycje odbywa się w postaci comiesięcznego czesnego.

Czy w ramach jednego czesnego dziecko może uczęszczać na korepetycje z różnych przedmiotów?

Oczywiście. Przewagą EDUN Korepetycje jest fakt, że w jednym miejscu uzyskają Państwo kompleksową pomoc z wszystkich przedmiotów występujących w szkole publicznej. A dodatkowo mają Państwo pewność, że wszystkie korepetycje prowadzone są przez doświadczonych i sprawdzonych korepetytorów.

Gdzie i w jakiej formie odbywają się Korepetycje?

Zajęcia prowadzone są stacjonarnie lub przez Internet.

Korepetycje stacjonarne odbywają się w naszych Centrach Korepetycyjnych, gdzie lekcje odbywają się indywidualnie lub małych grupach (2-4 osobowych). Oferujemy również lekcje z dojazdem do domu ucznia.

Korepetycje online prowadzone są przez Internet przy użyciu innowacyjnej platformy e-learningowej „EDUN Online” i lekcje odbywają się indywidualnie.

Co to są korepetycje online i jak sa prowadzone?

Korepetycje online to lekcje prowadzone za posredmictwem internetu. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem innowacyjnej platformy e-learningowej "EDUN Online". Podczas korepetycji online, uczeń w czasie rzeczywistym przebywa w "wirtualnej klasie" razem z korepetytorem. Dzieki interaktywnej tablicy i komunikacji audio, wideo oraz tekstowej - lekcje online przypominają rzeczywiste lekcje prowadzone w realnej klasie, a możliwośc ich nagrywania sprawia, że uczeń może zawsze powtórzyć przerobiony materiał. A to wszystko w zaciszu Twojego domu.

Jak często moje dziecko powinno uczęszczać do EDUN Korepetycje?

W przypadku korepetycji częstotliwość lekcji uzależniona jest od indywidualnych potrzeb Państwa dziecka oraz efektów, jakie chcą Państwo osiągnąć. Po DARMOWEJ lekcji próbnej i opinii korepetytora wspólnie ustalimy zakres i częstotliwość korepetycji, tak, aby rzetelnie zagwarantować Państwu zamierzone efekty. Lekcje odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych.

W przypadku kursów przygotowawczych częstotliwość lekcji uzależniona jest od egzaminów, do których uczeń chce się przygotować. Kursy regularne odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, natomiast kursy intensywne odbywają się codziennie.

Jaka jest gwarancja skuteczności regularnych korepetycji prowadzonych w EDUN?

Podczas prowadzenia korepetycji nasza kadra dydaktyczna pozostaje w regularnym kontakcie z rodzicami przekazując informacje o postępach w nauce ich dzieci. Z naszego doświadczenia wynika, że średnio po jednym semestrze nauki, uczniowie podnoszą swoje wyniki min. o jeden stopień.

Jak kursy gimnazjalne i maturalne wpływają na wynik egzaminów?

W czasie trwania kursów przygotowujących do egzaminów końcowych oferujemy Państwu dodatkowo testy kontrolne, monitorujące postępy Państwa dziecka w nauce. Kursy przygotowawcze są prowadzone w oparciu o specjalne programy edukacyjne napisane przez egzaminatorów i specjalistów z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) i zgodne z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN).

Na zakończenie kursów przygotowawczych przeprowadzamy mini-egzaminy, które obrazują stopień przygotowania ucznia do egzaminu końcowego. Jeśli stan ten jest niezadowalający zawsze proponujemy konstruktywne rozwiązanie. Z EDUN mogą mieć Państwo pewność, że nigdy nie „wypuścimy” ucznia, jeśli nie będziemy pewni, że zda egzamin.

Jak EDUN Korepetycje rekrutuje korepetytorów?

Kandydaci na korepetytorów w naszym Centrum Korepetycyjnym poddawani są rzetelnej procedurze kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej weryfikujemy nie tylko ich kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć, ale PRZEDE WSZYSTKIM pasję do przedmiotu, którego uczą!

Nauczyciele w EDUN to doskonała kadra, która łącząc pasję z doświadczeniem, odnosi sukcesy w nauczaniu. W EDUN pracują korepetytorzy posiadający najlepsze kompetencje zarówno zawodowe, jak i metodyczno - dydaktyczne. Nasi nauczyciele to nie tylko fachowcy z przedmiotów, jakich nauczają, ale również wyrozumiali pedagodzy, którzy potrafią motywować uczniów do pracy. Prowadzą zajęcia z ogromną starannością i zaangażowaniem, stosując aktywizujące metody nauczania.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra