Katowice: korepetycje, kursy, kursy językowe, półkoloniematematykachemiageografiahistoriaangielski

Oddział Edun w Katowicach istnieje od kilku lat, w tym czasie udzieliliśmy korepetycji setkom uczniów w różnym wieku. Z naszych kursów wakacyjnych i przygotowawczych skorzystało już kilkaset dzieci oraz młodzieży. Jesteśmy jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w regionie, która zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. To właśnie dzięki nam poprawisz swoje oceny w szkole, ale również w sposób kreatywny spędzisz wakacje lub ferie. Edun Korepetycje to szeroki wachlarz możliwości, w bardzo przystępnych cenach – jako jedyni w Katowicach oferujemy darmową lekcję próbną! Nasza placówka znajduje się przy ulicy Staromiejskiej 11, sale zajęciowe wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt oraz pomoce dydaktyczne.

oddzialowe-12

Dlaczego Edun Katowice?

Pewnie zastanawiasz się czemu akurat masz skorzystać z naszej oferty? Przypomnij sobie ile razy byłeś zawiedziony sposobem nauczania w szkole, albo jak zatrudniałeś korepetytorów, którzy nie potrafili Ci wyjaśnić nawet najprostszych zagadnień. W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Dlaczego? Bo zatrudniamy tylko najlepszych korepetytorów, posiadających długoletnie doświadczenie w nauczaniu. Kursy Katowice i korepetycje Katowice prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a zagadnienia z wykładanych przedmiotów tłumaczone są w sposób nieskomplikowany i zrozumiały. W Edun Korepetycje masz pewność, że nasz pedagog poświęci Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Zajęcia oraz ich program jest indywidualnie dostosowany do ucznia, co pozwoli Ci w krótkim czasie zrozumieć zagadnienia, z którymi miałeś dotychczas problem. W Edun Katowice nie zapominamy również o letnim i zimowy wypoczynku – co roku przygotowujemy półkolonie Katowice, które łączą w sobie naukę i zabawę. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność! Już dzisiaj skorzystaj z naszej oferty i zapisz się na:

  • korepetycje
  • kursy przygotowawcze
  • wakacyjne kursy
  • półkolonie letnie i półkolonie zimowe

Tylko z Edun Katowice darmowa lekcja próbna!

Chciałbyś dowiedzieć się jak prowadzimy korepetycje Katowice lub kursy Katowice? Czemu nazywają nas jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w Katowicach? By się o tym przekonać już dzisiaj uzupełnij formularz rejestracyjny i odbierz darmową lekcję próbną! Dołącz do grona najlepszych uczniów z Edun Korepetycje!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra