Oddział w Piasecznie: korepetycje, kursy, półkolonie, języki obcematematykachemiageografiahistoriaangielski

EDUN Korepetycje w Piasecznie to profesjonalne centrum korepetycyjne, które ma w swojej ofercie korepetycje ze wszystkich przedmiotów nauczanych na wszystkich poziomach edukacji. Nasza oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, jak i szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkie zajęcia odbywają się w centrum, w jasnych i profesjonalnie przygotowanych salach.

Szeroka oferta - Edun Korepetycje Piaseczno

Myśląc o Państwa wygodzie i dbając o dobro dziecka w ofercie naszego Centrum mamy korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Dzięki temu nauka może przebiegać w miłej, znajomej i przyjaznej atmosferze, dodatkowo taki system pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Małe grupy

Zajęcia w naszym centrum odbywają się w małych 2-4 osobowych grupach lub w formie zajęć indywidualnych. Ich częstotliwość dostosowujemy do Państwa potrzeb, może się wahać od 1 do 5 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 90 minut.

Zindywidualizowany program

Niezależnie od tego, czy uczeń korzysta z korepetycji grupowych, czy indywidualnych, jego nauka opiera się na indywidualnym programie, przygotowanym specjalnie dla niego na postawie testu predyspozycji i wywiadu z korepetytorem. Dodatkowym plusem jest modyfikowanie programu w czasie trwania nauki i monitorowanie postępów lub potrzeb ucznia.

Gwarancja skuteczności- korepetycje i kursy w Piasecznie

Nasza firma gwarantujemy, że dzięki metodom stosowanym w naszym Centrum oceny zostaną podniesione, co najmniej o jeden stopień po upływie jednego semestru.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra