Oddział we Wrocławiu: kursy, korepetycje, półkolonie, języki obcematematykachemiageografiahistoriaangielski

Nadmiernie przeładowany program nauczania w polskich szkołach sprawia, że nawet pomimo najlepszych chęci uczniowie nie są w stanie sami opanować potrzebnego materiału. Edun Korepetycje to jedyna placówka we Wrocławiu, oferująca tak wszechstronne usługi edukacyjne. Dzięki zajęciom i kursom, które odbywają się w małych grupach lub indywidualnie, nasi kursanci mają doskonały kontakt z korepetytorami. Naszą siła są zresztą nasi pracownicy – ludzie pełni pasji i umiejący nauczyć każdego przedmiotu.

Zapraszamy do naszego oddziału w centrum Wrocławia po dodatkowe informacje oraz szczegółową ofertę.

Korepetycje

Pierwszym z rodzaju zajęć, na jakie można przyjść do Edun Korepetycje w naszej placówce we Wrocławiui, są korepetycje. Prowadzimy je dla uczniów wszystkich poziomów szkół:

  • podstawowych,
  • gimnazjum,
  • ponadgimnazjalnych

ze wszystkich przedmiotów, jakie obejmuje program nauczania. By poznać konkretną ofertą dotyczącą danego przedmiotu – zapraszamy do danej zakładki.

oddzialowe-4

Kursy

Inną formą zajęć, na jakie można uczęszczać do Edun Korepetycje we Wrocławiu są kursy. W ich skład wchodzą kursy językowe, przygotowujące do egzaminów na certyfikaty językowe. Dla uczniów Edun Korepetycje prowadzi kursy przygotowujące do ukończenia poszczególnych etapów edukacji i zdania poszczególnych egzaminów. Są to:

  • kursy 6-klasisty,
  • kursy gimnazjalne,
  • kursy maturalne.

Oprócz tego w ofercie Edun Korepetycje we Wrocławiu są także unikalne w skali kraju kursy przygotowujące do amerykańskiego egzaminu SAT oraz angielskich: MBAT I TSA.

Wakacje w Edun Korepetycje

Dodatkowo, by zapewnić właściwą opiekę milusińskim w czasie ferii zimowych i wakacji letnich Edun Korepetycje oferuje półkolonie, w czasie których dzieci w wieku lat 6-13 mogą liczyć na właściwą opiekę i dobrą rozrywkę. Trochę starsi uczniowie mogą liczyć na pomoc przy sierpniowych poprawkach w gimnazjum i liceum na kursach poprawkowych. Na młodzież i dorosłych czekają także wakacyjne kursy językowe.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra