Półkolonie letnie

Wakacje to czas zabawy i odpoczynku, dlatego też Edun Korepetycje przygotował specjalną ofertę – półkolonie letnie. Z nami Twoje dziecko odpocznie, spędzi czas z rówieśnikami, będzie brało udział w kreatywnych zabawach, a to wszystko odbywać się będzie pod czujnym okiem pedagogów.

Czym są półkolonie letnie?

Półkolonie to forma zorganizowanych zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży w miejscu ich zamieszkania. Półkolonie są popularną metodą spędzanie przez dzieci czasu wolnego w czasie wakacji. Zajęcia trwają zazwyczaj w godzinach pracy.
Dla większości rodziców okres wakacji jest kłopotliwy, ponieważ są zmuszeni zapewnić swoim pociechom opiekę. Nie zawsze mają możliwość wysłać je za miasto. Dzięki półkoloniom dzieci mogą w ciekawy sposób spędzić czas bez konieczności wyjazdu rozwijając się z razem rówieśnikami. Rodzice mogą pracować lub zająć się innymi obowiązkami. Półkolonie letnie to nie tylko rozwiązanie problemu, jak poradzić sobie z dzieckiem w czasie ferii. To nowe możliwości rozwoju i szansa odkrycia ciekawych pasji i talentów dziecka.

Półkolonie z Edun

Wakacje w mieście bywają nudne, jeśli chcesz abyśmy w sposób nieszablonowy zorganizowali czas Twojemu dziecku, to koniecznie skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów. Nasza oferta to wyjątkowe atrakcje, które nie tylko umilą czas każdemu uczestnikowi, ale również rozwiną jego wiedzę oraz umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Co roku przygotowujemy zestawy gier i zabaw, które dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń oraz rozwijają ich umiejętności. Zajęcia odbywają się przede wszystkim w oddziałach Edun Korepetycje, przewidziane są również 1 lub 2 dni plenerowe.

oddzialowe-17

Nasze półkolonie letnie odbywają się w miesiącach wakacyjnych lipiec-sierpień i trwają od poniedziałku do piątku. Prowadzone są przez doświadczoną kadrę, a każdy uczestnik ma zapewniony ciepły posiłek oraz objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW. Jeśli Twoje dziecko jest w wieku 6-13 lat to koniecznie odwiedź jeden z naszych oddziałów i zapisz je na półkolonie letnie z Edun.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

 
Korepetycje Bełchatów
Korepetycje Będzin
Korepetycje Bielsko Biała
Korepetycje Częstochowa
Korepetycje Elbląg
Korepetycje Gdańsk
Korepetycje Gliwice
Korepetycje Katowice
Korepetycje Kielce
Korepetycje Kraków
Korepetycje Olsztyn
Korepetycje Opole
Korepetycje Ostrowiec
Korepetycje Piaseczno
Korepetycje Piła
Korepetycje Pruszków
Korepetycje Skarzysko Kamienna
Korepetycje Starachowice
Korepetycje Wałbrzych
Korepetycje Wrocław
Korepetycje Zabrze
Korepetycje Zamość
Korepetycje Zielona Góra