Kursy maturalne w Bielsku-Białej.

Szukasz skutecznych kursów maturalnych w Bielsku-Białej? Jesteśmy placówką edukacyjną w Bielsku-Białej, która szczególny nacisk kładzie na jakość przekazywania informacji. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy swoją wiedzę potrafią wyłożyć w sposób zrozumiały i nieskomplikowany. Nasza metodyka nauczania jest niezwykle skuteczna i bezstresowa – dzięki nam zrozumiesz zagadnienia, które dotychczas wydawały Ci się trudne.

Matura coraz bliżej, ale obawiasz się o jej wynik? Chcesz mieć pewność, że dostaniesz się na wymarzoną uczelnie ale nie wiesz jak skutecznie przygotować się do egzaminu maturalnego?

Kursy maturalne w EDUN to skuteczna pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki, polskiego, angielskiego, fizyki i każdego innego przedmiotu – również na poziomie rozszerzonym

Dlaczego dobre przygotowanie do matury jest tak ważne?

Matura to najważniejszy egzamin w karierze każdego ucznia. Wynik matury decyduje o tym czy uda się dostać na wymarzoną uczelnię oraz kierunek studiów. Można więc stwierdzić, że wynik matury decyduje o tym jak potoczy się dalsze dorosłe życie maturzysty.

Egzamin maturalny co roku stawia przed uczniami nowe wyzwania. Wiemy, jak trudno jest jest go zdać oraz dopasować się do wymagań maturalnych stawianych przez CKE.

Kursy maturalne – skuteczna pomoc w przygotowaniu do matury

Aby skutecznie i bezstresowo przygotować się do matury EDUN Korepetycje opracował unikalne kursy maturalne. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy uczestnik ma doskonały kontakt z korepetytorem i gwarancję, że poruszone będą te zagadnienia, których nie rozumie.

EDUN Korepetycje stawia na indywidualne podejście do słuchaczy, zrywając z typowo szkolną nudą i rutyną. Zajęcia w naszej placówce to doskonała nauka poprzez nowoczesne metody nauczania, bazujące na skojarzeniach, zrozumieniu materiału oraz innych efektywnych sposobach. Powoduje to, że kursy maturalne w EDUN Korepetycje to nie tylko powtarzanie materiału, lecz także uzupełnienie braków.

Dlaczego zapisać się na kursy maturalne w EDUN?

 Korepetycje

Indywidualne podejście

Nasi korepetytorzy potrafią znaleźć najlepsze metody nauki dopasowane do indywidualnych potrzeb maturzystów.

 Korepetycje

Doświadczenie

Każdy korepetytor prowadzący kursy maturalne w EDUN posiada kwalifikacje i bogate doświadczenie pedagogiczne.

 Korepetycje

Sprawdzone metody

Wykorzystujemy autorskie metody nauczania, które stale udoskonalamy w dziesiątkach oddziałów przygotowujących maturzystów.

 

Małe grupy

W ramach kursu maturalnych nauka odbywa się w małych grupach (3-6 osób) lub indywidualnie, co przekłada się na skuteczniejsze przygotowanie do egzaminu.

 Korepetycje

Kompetentna kadra

Każdy korepetytor prowadzący kursy maturalny EDUN posiada kwalifikacje i bogate doświadczenie pedagogiczne.

 Korepetycje

Dopasowanie do poziomu wiedzy

Metody oraz program nauczania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb maturzystów.

Cele kursów maturalnych

 • Usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy z zakresu, który jest testowany na egzaminie rozszerzonym.
 • Oswojenie ucznia z formatem egzaminu i formatem pytań egzaminacyjnych.
 • Zapoznanie ucznia ze strategiami egzaminacyjnymi ukierunkowanymi na dane typy i formaty pytań.
 • Nauczenie efektywnego wykorzystania i zarządzania czasem na egzaminie.
 • Doskonalenie przygotowania do egzaminu poprzez wielokrotne przechodzenie egzaminu próbnego symulowanego w warunkach realnego egzaminu.

Jak prowadzimy nasze kursy maturalne?

Kursy maturalne EDUN prowadzone są w trzech trybach:

 • normalnym – zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez cały rok szkolny
 • intensywnym – przez dwa tygodnie na miesiąc przed maturą lub w ferie zimowe
 • elastycznym – wspólnie ustalamy częstotliwość i formę zajęć

Kursy maturalne w EDUN to:

 • Indywidualne podejście do każdego ucznia.
 • Autorskie materiały i program oparty o wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
 • Zajęcia prowadzone w grupach 3-6 osobowych.
 • Akademicki system nauczania: wykłady + warsztaty.
 • Monitorowanie postępów uczniów.
 • 3 próbne matury.
 • Elastyczne terminy zajęć.

Test poziomujący 

Zanim rozpoczniemy wspólną pracę, przygotowaliśmy dla Ciebie test poziomujący, który pozwoli nam określić, na jakim poziomie nauki jesteś i dopasować Cię do właściwej grupy. Dodatkowym plusem jest fakt, że możesz, w pewnym przedziale czasu, kontaktować się z nauczycielem poza zajęciami. Dzięki temu, jeśli coś nadal budzi Twoją wątpliwości, możesz mieć pewność, że pomożemy Ci je rozwiać!

Jak długo trwa kurs maturalny w EDUN?

Lekcje odbywają się w małych grupach 3-6 uczniów oraz indywidualnie.

 • Kurs grupowy – 80 lekcji x 45 min (+ godziny na test poziomujący oraz fakultatywne godziny na egzaminy próbne),
 • Kurs indywidualny 60 lekcji x 45 min (+ godziny na test poziomujący oraz fakultatywne godziny na egzaminy próbne).
Zawartośc kursu w godzinach (zajęcia grupowe)
1. Test poziomujący3h
2. Zajęcia przedmiotowe80h
Suma:83h
+
3. Próbne testy10-20h
*1h = 1 godzina lekcyjna

Z jakich przedmiotów prowadzimy kursy maturalne?

Kurs maturalny z matematyki

Kursy maturalne z matematyki odbywa się na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Nasze grupy kursowe są zróżnicowane pod względem poziomu uczniów oraz celu jaki uczeń chce osiągnąć. Na zajęciach duży nacisk kładziemy na pracę własną ucznia, a jego postępy są na bieżąco monitorowane. Każde zajęcia to duża porcja wiedzy uzupełniona o wiele ciekawych ćwiczeń i zadań. Uczymy naszych uczniów odpowiednich strategii egzaminacyjnych, a poprzez autorskie metody nauczania budzimy w nich pasję do matematyki.

Kurs maturalny z j. angielski

Kursy maturalne z języka angielskiego prowadzimy na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Na każdych zajęciach uczeń na bieżąco wykonuje ćwiczenia, dzięki czemu lepiej rozumie i utrwala nowe zagadnienia. Zajęcia obfitują w ćwiczenia słuchowe z wykorzystaniem nagrań i filmów. Nie brakuje też zadań, podczas których uczeń może doskonalić swoje umiejętności językowe w mowie i piśmie.

Kurs maturalny z chemii

Kursy maturalne z chemii prowadzimy na poziomie rozszerzonym. Wykorzystujemy różnorodne techniki i metody aktywizowania uczniów. Zajęcia zawierają elementy wykładu oraz doświadczeń i praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem wiedzy teoretycznej. Odpowiedni balans między teorią a praktyką pozwala skutecznie opanować i zrozumieć omawiany materiał.

Kurs maturalny z historii

Kursy maturalne z historii prowadzimy na poziomie rozszerzonym. Na zajęciach łączymy teorię z licznymi ćwiczeniami, w wyniku czego uczniowie poznają dzieje i uczą się łączyć ze sobą wiele faktów. Wykorzystujemy różne metody i formy aktywizacji uczniów. Uczymy korzystania z różnych źródeł historycznych, analizowania ich oraz wyciągania wniosków na ich podstawie.

Kurs maturalny z j. polski

Kursy maturalne z języka polskiego odbywa się na dwóch poziomach – podstawowym i rozszerzonym. Na zajęciach szczegółowo omawiamy wszystkie wymagane zagadnienia. Duży nacisk kładziemy na znajomość lektur. Uczymy oraz doskonalimy w uczniach umiejętność tworzenia długich oraz krótkich form pisemnych. Dzięki różnorodnym metodom wykorzystywanym podczas zajęć uczeń przyswaja wiedzę w sposób atrakcyjny i skuteczny.

Kurs maturalny z fizyki

Kursy maturalne z fizyki odbywa się na poziomie rozszerzonym. Lekcje przebiegają w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Każde zagadnienie jest dokładnie omawiane z wykorzystaniem zrozumiałych przykładów. Podczas zajęć uczeń nie tylko zapoznaje się z teorią, ale także wykonuje wiele ćwiczeń utrwalających pozyskaną wiedzę.

Kurs maturalny z geografia

Kurs maturalne z geografii prowadzimy na poziomie rozszerzonym. Na zajęciach bardzo dokładnie omawiamy wymagane zagadnienia oraz przygotowujemy ucznia do czekającego go egzaminu. Każdy temat jest uzupełniany o ćwiczenia wymagające użycia nowej wiedzy. Podczas zajęć zapoznajemy ucznia z różnymi rodzajami map i uczymy go je odczytywać. Uczeń uczy się także odczytywać i wnioskować na podstawie diagramów i wykresów.

Kurs maturalny z WOS

Kursy maturalne z WOS-u odbywa się na poziomie rozszerzonym. Na zajęciach zapoznajemy uczniów ze strategiami egzaminacyjnymi oraz uczymy jak rozwiązywać zadania. Pomagamy w nauce zapamiętywania dużej ilości materiału poprzez kreatywne techniki mnemotechniczne. Doskonalimy umiejętności wnioskowania i wyciągania najważniejszych informacji z różnych typów źródeł. Pomagamy kształtować w uczniu świadomość obywatelską i odpowiedzialność społeczną.

Program kursów maturalnych w EDUN

Dzięki dogłębnej znajomości struktury egzaminu przekazujemy kursantom tylko praktyczną wiedzę, którą wykorzystają na egzaminie. W przygotowaniu do matury kierujemy się aktualnie obowiązującymi wymaganiami maturalnymi oraz kluczem CKE – zarówno w zakresie materiału, jak i formacie oraz sposobie egzaminowania. Maturalny poziom rozszerzony nie kryje przed nami tajemnic, a skuteczność naszych metod potwierdzają opinie i wysokie wyniki kursantów.

Poziom podstawowy

Jak skutecznie i sprawnie pomóc maturzystom w zdaniu jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu? Opracowaliśmy sprawdzone metody, które w połączeniu z sumienną pracą ucznia w trakcie kursu dają zdumiewające efekty. Prowadzimy kursy maturalne w zakresie podstawowym z: 

 • języka polskiego, 
 • matematyki,
 • języka obcego nowożytnego. 

Co wchodzi w ofertę kursu maturalnego dla poziomu podstawowego:

 • test(y) poziomujący, pozwalający przyporządkować ucznia do odpowiedniej grupy,
 • godziny kontaktowe z nauczycielem,
 • próbne testy egzaminujące postępy oraz symulujące realny egzamin,
 • materiały do kursu (korzystamy z wielu wydawnictw i źródeł),
 • regularna informacja zwrotna o postępach ucznia,
 • ewentualne, dodatkowo płatne, asystowanie w procesie rekrutacyjnym do liceum (wypełnianie dokumentacji, pilnowanie terminarza, etc.),
 • ewentualne, dodatkowo płatne, doradztwo edukacyjne pomagające prawidłowo wybrać profil i typ szkoły średniej (poprzez usługę diagnozy).

Poziom rozszerzony

Odpowiednie przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym pozwoli bez problemu dostać się na każdą uczelnię! Nasz kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym prowadzony jest w obrębie każdego przedmiotu:

 • język polski,
 • matematyka,
 • język angielski,
 • fizyka,
 • chemia,
 • geografia,
 • historia,
 • WOS,
 • biologia.

Istnieje także możliwość organizacji kursów z innych przedmiotów – w tym celu skontaktuj się z naszą placówką w swoim mieście.

Co wchodzi w ofertę kursu maturalnego dla poziomu rozszerzonego?

 • test(y) poziomujący, pozwalający przyporządkować ucznia do odpowiedniej grupy,
 • godziny kontaktowe z nauczycielem,
 • próbne testy egzaminujące postępy oraz symulujące realny egzamin,
 • materiały do kursu (korzystamy z wielu wydawnictw i źródeł),
 • regularna informacja zwrotna o postępach ucznia,
 • ewentualne, dodatkowo płatne, asystowanie w procesie rekrutacyjnym do liceum (wypełnianie dokumentacji, pilnowanie terminarza, etc.),
 • ewentualne, dodatkowo płatne, doradztwo edukacyjne pomagające prawidłowo wybrać profil i typ szkoły średniej (poprzez usługę diagnozy).

Co dodatkowo wchodzi w skład kursów maturalnych w EDUN?

 • liczne egzaminy próbne, 
 • materiały z wielu, różnorodnych wydawnictw, a także treści i zadania, które przygotowujemy sami, zgodne z wymaganiami CKE, 
 • regularna informacja zwrotna o postępach ucznia. 

Nasza kadra

Współpracujemy z grupą znakomitych korepetytorów ze szczerą pasją do nauczania młodych ludzi – kochającymi to, co robią. Każdy z nauczycieli zna biegle podstawę programową i potrafi jednocześnie przełożyć ją w zrozumiały dla kursantów sposób. Nasza starannie wyselekcjonowana kadra posiada szerokie doświadczenie potwierdzone wynikami uczniów i chętnie zrobi wszystko, aby pomóc kolejnym maturzystom w drodze do swoich marzeń.

wyjatkowi korepetytorzy

Masz pytania?

Nie jesteś pewny jaką formę zajęć wybrać? Umów się na bezpłatną lekcję próbną, a my pomożemy Ci zdecydować co będzie dla Ciebie najlepsze.

Co należy wiedzieć o egzaminie maturalnym?

Co trzeba wiedzieć o egzaminie maturalnym? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej. Przygotowaliśmy również bardziej szczegółowe informacje na temat matury 2022.

Kiedy zaczynają się egzaminy maturalne w 2024?

Matura w 2024 roku zacznie się 7 maja o godzinie 9:00 (poniedziałek). Pierwszym egzaminem maturalnym będzie matura z języka polskiego na poziomie podstawowym. Kolejne egzaminy maturalne z przedmiotów obowiązkowych: matematyki i języka obcego nowożytnego odbędą się 7 i 8 – również o 9:00. Warto sprawdzić również szczegółowy harmonogram matury 2024

Które egzaminy maturalne są obowiązkowe?

Zdający maturę musi przystąpić do egzaminu pisemnego z trzech przedmiotów obowiązkowych na poziomie podstawowym. Do przedmiotów podstawowych na maturze zalicza się język polski, matematyka i język obcy nowożytny (np. angielski, niemiecki, francuski). Dodatkowo absolwenci szkół i oddziałów, gdzie prowadzone jest nauczanie języków mniejszości narodowych, zobowiązani są do przystąpienia do matury z języka danej mniejszości.
Dodatkowo zdający musi przystąpić do co najmniej jednego egzaminu pisemnego z wybranego przez siebie przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.
W części ustnej zdający musi przystąpić do matury ustnej z języka polskiego i nowożytnego języka obcego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Ile jest przedmiotów na egzaminie maturalnym?

Do wyboru na egzaminie jest łącznie 16 przedmiotów ale obowiązkowe dla praktycznie wszystkich maturzystów są tylko 3 przedmioty (polski, j. obcy nowożytny, matematyka).

Do kiedy należy wybrać przedmioty zdawane na maturze?

Do 30 września  należy złożyć wstępną deklarację maturalną (podpisany dokument trzeba dostarczyć do dyrektora szkoły).

Do 7 lutego należy to termin złożenia ostatecznej  deklaracji wyboru przedmiotów maturalnych.
Brak zmian oznacza, że aktualna pozostaje lista z wstępnej deklaracji.

Z ilu przedmiotów możesz zdawać egzaminy na poziomie rozszerzonym?

Maksymalnie można zdawać rozszerzoną maturę z 6 przedmiotów. Obowiązkiem maturzysty jest przystąpienie do minimum jednego egzaminu pisemnego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym. Dodatkowo można wybrać jeszcze pięć przedmiotów dodatkowych.

Jak przygotować się do matury

Najważniejsze to zacząć jak najwcześniej. Więcej czasu daje komfort bezstresowej nauki i większe szanse na opanowania całego materiału wymaganego na egzaminie. Jeżeli nie nie masz pewności czy sam poradzisz sobie z przygotowaniem do matury z wszystkich zaplanowanych przedmiotów dobrym rozwiązaniem będzie pomoc w postaci kursów maturalnych w EDUN.

Darmowa lekcja próbna

Jeśli chcesz się przekonać, czy nasze metody faktycznie działają – wypełnij formularz z prawej strony i umów się na próbne zajęcia. Z EDUN Bielsko-Biała matura niestraszna!

Korepetycje

Pomożemy Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje i poprawić wyniki. Wiemy jakie techniki i metody stosować aby jak najefektywniej przyswajać wiedzę.

Kursy maturalne

Z myślą o maturzystach przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów, które zapewnią najlepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Kursy ósmoklasisty

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów dla ósmoklasistów dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych.

Edukacja domowa

Podjąłeś decyzje o przeniesieniu swojego dziecka do systemu edukacji domowej. Nie jesteś pewien czy poradzisz sobie samodzielnie?

Doradztwo edukacyjne

Pomożemy Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje i poprawić wyniki. Wiemy jakie techniki i metody stosować aby jak najefektywniej przyswajać wiedzę.

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny.

W EDUN Korepetycje stawiamy na doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zindywidualizowany program edukacyjny oraz nowoczesne techniki nauczania.

Nasze zajęcia prowadzone są w przyjaznej, motywującej i bezstresowej atmosferze – codziennie udowadniamy, że nauka może być prawdziwą przyjemnością!

Zapisz się teraz!

  Jesteśmy obecni w całej Polsce

  Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

  • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
  • Korepetycje Bydgoszcz Bydgoszcz
  • Korepetycje Chrzanów Chrzanów
  • Korepetycje Ciechanów Ciechanów
  • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
  • Korepetycje JaworznoJaworzno
  • Korepetycje KaliszKalisz
  • Korepetycje KatowiceKatowice
  • Korepetycje KętrzynKętrzyn
  • Korepetycje KielceKielce
  • Korepetycje KoninKonin
  • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
  • Korepetycje LubaczówLubaczów
  • Korepetycje OlsztynOlsztyn
  • Korepetycje PiłaPiła
  • Korepetycje PruszkówPruszków
  • Korepetycje RzeszówRzeszów
  • Korepetycje SanokSanok
  • Korepetycje StargardStargard
  • Korepetycje SzczytnoSzczytno
  • Korepetycje TurekTarnów
  • Korepetycje TurekTurek
  • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
  • Korepetycje Warszawa BemowoWarszawa Bemowo
  • Korepetycje Warszawa MokotówWarszawa Mokotów
  • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
  • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
  • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
  • Korepetycje Warszawa WilanówWarszawa Wilanów
  • Korepetycje ZamośćZamość

  Popularne tematy