Półkolonie zimowe 2022 w Elblągu

Ferie zimowe spędzone w Elblągu nie muszą być czasem zmarnowanym. O to, by Twoje dziecko czegoś się w ich trakcie nauczyło, a zarazem miło i bezpiecznie spędziło czas, zadbają nasi korepetytorzy. Zajęcia organizowane w czasie zimowe wypoczynku trwają przez jeden tydzień od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00, dzięki czemu masz pewność, że Twoja pociecha w godzinach Twojej pracy jest pod właściwą opieką. Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku lat 6-13.

W czasie półkolonii zimowych w Elblągu dzieci biorą udział zarówno w zajęciach językowych, plastycznych itp., jak i plenerowych, jak wyjście na lodowisku lub udział w grze miejskiej. Dzięki temu doskonale się bawią i odpoczywają. Program półkolonii oparty jest na zasadzie uczenia poprzez zabawę, przez co dzieci nie mają poczucia, że biorą udział w lekcjach, a zarazem nabywają nowych umiejętności i informacji.

Program półkolonii zimowych 2022 w EDUN Elbląg

Nigdzie nie wyjeżdżasz i zostajesz w mieście? Nic straconego!!!

Edun sprawi, że ferie zimowe staną się niezapomniane!!!

Z nami przeżyjesz wspaniałe przygody i dokonasz wielu odkryć. W gronie rówieśników poznasz lepiej otaczający Cię świat, dowiesz się wielu ciekawostek, doskonale się przy tym bawiąc.

Drodzy rodzice,

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę półkolonii zimowych Edun 2022.

Oferujemy półkolonie zimowe dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, dla wszystkich kreatywnych i lubiących przygody.

Obecna oferta zostanie dostosowana do wymogów MZ, MEN, GIS, a wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra pedagogiczna są gwarancją, że sprostamy wszystkim wytycznym.

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i wyjątkowego samopoczucia naszych uczestników. Bezpieczeństwo i dobro dzieci były i są naszym priorytetem.

Wspaniałe i niepowtarzalne programy, zapewniają, że nasze półkolonie są niezapomniane.

Nasze półkolonie zimowe odbędą się w jednotygodniowym turnusie w godz. 07.00-16.00,

od poniedziałku do piątku w dniach:

 • I turnus 24.01–28.01.2022,
 • II turnus 31.01-04.02.2022

Nasze półkolonie zimowe będą realizowane zgodnie z wytycznymi, w małych 15 osobowych grupach, dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Dzieci będą przyprowadzane i odbierane do siedziby Edun Korepetycje ul. Armii Krajowej 7-8 w Elblągu.

Nasze tygodniowe turnusy przewidują:
wycieczkę do Fun Arena – Centrum Rekreacyjno- Sportowe w Gdańsku (https://www.strefazoltar.pl/gdansk/), gdzie dzieci spędzą ekscytujący dzień pełen niezapomnianych wrażeń w największym parku rozrywki w Trójmieście.

Podczas naszego pobytu będziemy bawić się w:

 • STREFA NERF: specjalnie dla najmłodszych bezpieczna arena, na której dzieci mogą strzelać z pistoletów NERF na strzałki piankowe. Niskie przeszkody, dynamiczna muzyka, efekty świetlne a przede wszystkim okulary lub maski dla każdego uczestnika. A jeżeli dziecko posiada swojego nerfa to niech zabierze go ze sobą! Możliwość walki na swoim sprzęcie. Jest to jedyne miejsce na trójmiejskiej mapie rozrywki, w którym dzieci mogą wybawić się i przetestować swoją broń!
 • ZOLTAR Apokalipsa: największa w Trójmieście arena paintballa elektronicznego! Ok. 700 m2 powierzchni, z antresolami i dodatkowymi poziomami. Uczestnicy gry, wyposażeni w karabin i kamizelkę z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia sprawdzają swój refleks i umiejętności w prawdziwym labiryncie pomieszczeń na arenie!

Nasze atrakcje w FunArena to zajęcia dla całej grupy. Każde dziecko będzie miało możliwość skorzystania łącznie z dwóch atrakcji.

– wycieczka do Akwarium w Gdyni (https://akwarium.gdynia.pl/)

Akwarium Gdyńskie to dość nietypowy ogród zoologiczny, którego wszyscy podopieczni związani są ze środowiskiem wodnym. Cała powierzchnia zamknięta jest w bryle jednego budynku. Akwarium spełnia wszystkie funkcje współczesnego zoo.

Podczas naszej wizyty dzieci poznają gatunki zwierząt wodnych z całego świata oraz wezmą udział w jednym z warsztatów: Mieszkańcy Koralowego Zakątka (z mikroskopami) i/lub Spotkanie z Morzem Bałtyckim (z mikroskopami).

Ponadto:

-zabawy zdalnie sterowanymi modelami samochodów Ferrari.

Steruj tymi wyjątkowymi modelami za pomocą swojego telefonu – dzięki technologii Bluetooth® ! Poczujecie moc sportowych emocji!

-wyjście na lodowisko: festyn lodowy (łyżwy we własnym zakresie),
-wyjście do kina na seans filmowy do Multikina (nowości filmowe!!!),
-warsztaty plastyczne – kreatywne pobudzanie wyobraźni dzieci,
-warsztaty artystyczne – inspirujący świat z koralikami HAMA, każdy stworzy swój własny projekt obrazka, podkładki – NOWE WZORY I KOLORY!!!
-zabawy z konsolą Microsoft XBox One Kinect – rozwijanie zdolności psycho-ruchowych dzieci – NAJNOWSZE WERSJE GIER!!! – wyścigi samochodowe z kierownicami.
-„GIGANCI SHOW ” – zabawa przy muzyce.

Każdy uczestnik naszych półkolonii zimowych otrzyma dyplom i upominek!!!
Zajęcia będą dostosowane do warunków pogodowych.

Jak zawsze gwarantujemy Państwa dzieciom świetną zabawę, moc wrażeń w miłej atmosferze i bezpiecznych warunkach.
Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Kadra jest zaszczepiona na COVID-19. Ilość opiekunów jest zawsze większa niż przewidują to przepisy!!!

Wychowawcy to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

Nasza Kadra bierze czynny udział we wszystkich zajęciach organizowanych dla dzieci, a przez to lepiej je rozumiemy.

Indywidualne podejście do każdego uczestnika, rodzinna atmosfera i wiele atrakcji na każdym turnusie, to gwarantowany sposób na udane zajęcia.
W trakcie półkolonii zimowych każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane: II śniadanie, obiad w jednej z restauracji na Starym Mieście lub w miejscu atrakcji + podwieczorek. Woda i ciepła herbata bez ograniczeń.
Każde dziecko objęte będzie ubezpieczeniem NNW.
Półkolonie odbywają się za zgodą Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Cena za turnus półkolonii zimowych to 599 złotych.

Warunkiem rezerwacji miejsca dla dziecka jest dokonanie wpłaty i przekazanie do biura EDUNwypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Liczba miejsc ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ!!!

Czym są półkolonie zimowe?

Nie wiesz czym są półkolonie zimowe? Obawiasz się czy Twoje dziecko sobie poradzi? Sprawdź informacje na temat półkolonii zimowych organizowanych przez EDUN.

Korepetycje

Pomożemy Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje i poprawić wyniki. Wiemy jakie techniki i metody stosować aby jak najefektywniej przyswajać wiedzę.

Kursy maturalne

Z myślą o maturzystach przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów, które zapewnią najlepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Kursy ósmoklasisty

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów dla ósmoklasistów dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych.

Edukacja domowa

Podjąłeś decyzje o przeniesieniu swojego dziecka do systemu edukacji domowej. Nie jesteś pewien czy poradzisz sobie samodzielnie?

Doradztwo edukacyjne

Pomożemy Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje i poprawić wyniki. Wiemy jakie techniki i metody stosować aby jak najefektywniej przyswajać wiedzę.

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny.

W EDUN Korepetycje stawiamy na doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zindywidualizowany program edukacyjny oraz nowoczesne techniki nauczania.

Nasze zajęcia prowadzone są w przyjaznej, motywującej i bezstresowej atmosferze – codziennie udowadniamy, że nauka może być prawdziwą przyjemnością!

Zapisz się teraz!

  Jesteśmy obecni w całej Polsce

  Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

  • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
  • Korepetycje Bydgoszcz Bydgoszcz
  • Korepetycje Chrzanów Chrzanów
  • Korepetycje Ciechanów Ciechanów
  • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
  • Korepetycje JaworznoJaworzno
  • Korepetycje KaliszKalisz
  • Korepetycje KatowiceKatowice
  • Korepetycje KętrzynKętrzyn
  • Korepetycje KielceKielce
  • Korepetycje KoninKonin
  • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
  • Korepetycje LubaczówLubaczów
  • Korepetycje OlsztynOlsztyn
  • Korepetycje PiłaPiła
  • Korepetycje PruszkówPruszków
  • Korepetycje RzeszówRzeszów
  • Korepetycje SanokSanok
  • Korepetycje StargardStargard
  • Korepetycje SzczytnoSzczytno
  • Korepetycje TurekTarnów
  • Korepetycje TurekTurek
  • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
  • Korepetycje Warszawa BemowoWarszawa Bemowo
  • Korepetycje Warszawa MokotówWarszawa Mokotów
  • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
  • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
  • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
  • Korepetycje Warszawa WilanówWarszawa Wilanów
  • Korepetycje ZamośćZamość

  Popularne tematy