Korepetycje z chemii po angielsku

Jeśli kwasy i zasady kojarzą Ci się tylko negatywnie, z lekcjami chemii, kolejnymi nieodrobionymi zadaniami i nocami zarwanymi nad wkuwaniem chemicznych definicji, szczególnie jeśli musisz się ich uczyć w języku obcym, to na pewno ucieszy Cię fakt, że w Edun Korepetycje w prowadzone są korepetycje z chemii po angielsku.

Korepetycje z chemii po angielsku w Edun

Korepetycje z przedmiotów ścisłych po angielsku przygotują Cię do dalszej nauki na zagranicznej uczelni, pracy w międzynarodowych koncernach lub kariery naukowej. To nie tylko doskonała szansa na powtórzenie materiału z chemii i nadrobienie zaległości, lecz także okazja do poznania naukowego słownictwa w języku angielskim.

korepetycje-inne-przedmioty

W Edun Korepetycje pracują doświadczeni korepetytorzy, doskonale znający zarówno język obcy, jak i przedmiot, którego nauczają. Zajęcia w nasze placówce to najlepszy wybór, by w miłej atmosferze poznać chemię po angielsku.

Poziomy nauczania – korepetycje z chemii po angielsku

Korepetycje z chemii po angielsku są w Edun prowadzone na następujących poziomach nauczania:

  • szkoła podstawowa
  • gimnazjum
  • liceum, technikum, szkoła zawodowa

Ponadto oferujemy także kursy językowe: wakacyjne, zimowe, całoroczne oraz kursy przygotowujące do zdobycia certyfikatu językowego.

Bezpłatna lekcja próbna

Jeśli chcesz się przekonać w jak ciekawy sposób prowadzone są zajęcia z chemii po angielsku przyjdź na lekcję próbną do naszej placówki w wybranym mieście.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!