Edun Korepetycje - logo

Korepetycje online - nauka przez Internet

Korepetycje online lub inaczej eKorepetycje to wygodna forma nauki bez konieczności wychodzenia z domu. Korepetycje przez internet pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy, korzystając z pomocy wykwalifikowanych korepetytorów - bez względu na swoją lokalizację.

Zdarzają się problemy w szkole? Niektóre przedmioty sprawiają trudności? Nie jesteś zadowolony z wyników? Nie martw się! Korepetycje Online w EDUN Korepetycje pomogą Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje.
EDUN Korepetycje jest jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w kraju – najważniejsze jest dla nas skuteczne przekazanie wiedzy.

korepetycje online

Sprawdź jak to działa

Do korepetycji online wystarczy komputer i połączenie z internetem. Nasze zajęcia są prowadzone "na żywo" wyłącznie przez osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Wiemy jakie techniki i metody stosować, żeby Twoje dziecko mogło jak najbardziej efektywnie wykorzystać wiedzę zdobytą na naszych korepetycjach.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Program

Wykorzystujemy materiały zgodne z Nową Podstawą Programową oraz wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjne.

Skuteczność

Uczymy skutecznie dzięki autorskim i innowacyjnym metodom oraz wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach.

Podejście

Wiemy, że każde dziecko jest różne i inaczej się uczy - test predyspozycji pisany przed rozpoczęciem nauki pozwala nam poznać lepiej ucznia i zaprojektować dla niego indywidualne metody nauczania.

Praktyka

Rozwiązujemy zadania i uczymy strategii egzaminacyjnych, na zadaniach oraz arkuszach CKE. Posiadamy unikalny program przygotowawczy oraz szczegółowe materiały dla ucznia.

Jak wyglądają korepetycje online w EDUN?

Jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z korepetycjami online, możesz sprawdzić samodzielnie - oberzyj jak wygląda nauka online w EDUN (kliknij na wideo).
Każde zajęcia trwają 90 minut (czyli 2 godziny lekcyjne) - to standardowy czas trwania jednych zajęć.

W edukacji internetowej korzystamy z nowoczesnych rozwiazań technicznych, takich jak:

 • Wieloekranowe wideokonferencje - pozwalają przesyłać dzwięk i obraz (z kamer i ekranów komputerów) pomiędzy wieloma uczestnikami.
 • Wirtualne klasy - pomagają uczniom i korepetytorom organizować zadania, poprawiają współpracę i usprawniać komunikację.
 • Wirtualne tablice - (Digital Whiteboard) ułatwiaja przedstawianie skomplikowanych zagadnień w łatwej do zrozumienia formie.

Przykładowe zajęcia:

Na naszych zajęciach online pokażemy w jaki sposób radzić sobie z popularnymi typami zadań. Dodatkowo praca naszych uczniów jest weryfikowana online.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji dla młodzieży z każdego poziomu edukacji - godziny spędzone z nami nie będą nieprzyjemnym obowiązkiem. Informacje przekazujemy w sposób zrozumiały i dostosowujemy je do potrzeb Twojego dziecka. Zatrudniamy tylko najlepszych! U nas masz pewność, że poświęcimy Twojemu dziecku tyle uwagi ile potrzebuje - zajęcia online prowadzone są w niewielkich grupach lub indywidualnie.

Oferta Korepetycji Online

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która pozwoli Twojemu dziecku na nadrobienie zaległości i przyjemne spędzenie czasu poświęconego nauce z każdego przedmiotu szkolnego. np.:

Nie widzisz na powyższej liście przedmiotu, który Cię interesuje? Koniecznie zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 22 250 19 10 bądź mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – pomożemy Twojemu dziecku kreatywnie spędzić czas!

Przygotowanie do matury i egzaminu ósmoklasisty

Specjalnie z myślą o maturzystach i uczniach klas ósmych przygotowaliśmy dedykowaną ofertę kursów maturalnych i kursów ósmoklasisty:

Pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

Korepetycje online organizujemy dla uczniów z całej Polski - nie ma znaczenia z którego zakątka kraju do nas trafiłeś - skontaktuj się z nami - umówimy się na wideokonferencję, podczas której ustalimy szczegółowy plan zajęć.

Poziomy nauczania 

Oferujemy korepetycje z wszystkich przedmiotów szkolnych na każdym poziomie edukacji. Do zajęć online wykorzystujemy wygodne narzędzia pracy zdalnej, wirtualne klasy oraz tablice multimedialne wiernie oddające prace w prawdziwej klasie.

Cennik - Korepetycje Online

Ceny korepetycji online przedstawiają się następująco:

 

Korepetycje indywidualne

 

Korepetycje grupowe (2-4)

Czas trwania pakietu
1 miesiąc

Pakiet

Cena

 

Pakiet

Cena

90 min zajęć w tygodniu

4 zajęcia

625zł

 

4 zajęcia

315zł

90 minut zajęc 2 razy w tygodniu

8 zajęć

1 150zł

 

8 zajęć

590zł

90 minut zajęć 3 razy w tygodniu

12 zajęć

1 600zł

 

12 zajęć

800zł

90 minut zajęć 4 razy w tygodniu

16 zajęć

2 000zł

 

16 zajęć

1 000zł

Wykupując jeden z powyższych pakietów otrzymujesz gratis w postaci Egzaminu próbnego / Diagnozy potrzeb edukacyjnych!

Diagnoza jest przekrojowym sprawdzeniem stanu wiedzy ucznia. Najczęściej wykorzystywana jest przed egzaminami lub olimpiadami. Uczeń zdalnie uczestniczy w teście prowadzonym przez naszych nauczycieli. Po zajęciach rodzic otrzymuje pisemny raport uwzględniający zagadnienia do powtórzenia oraz omówienie raportu z nauczycielem.

Zapisy i rejestracja

Wypełnij formularz kontaktowy (poniżej), zadzwoń pod numer 22 250 19 10 lub wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Umówimy się na wideokonferencję podczas której doprecyzujemy szczegóły współpracy.

Najczęściej zadawane pytania

Uczniowie potrzebują pomocy na każdym poziomie nauki, dlatego nasza oferta jest skierowana dla uczniów zarówno ze szkół podstawowych jak i średnich. Posiadamy również dedykowaną ofertę kursów maturalnych i kursów dla ósmoklasistów.

W przypadku nauczania online lokalizacja naszych uczniów nie ma znaczenia. Zapisy i uczestnictwo w korepetycjach online nie wymaga fizycznej obecności w naszych oddziałach - wszystkie formalności są procesowane telefonicznie i przez internet.

Podstawową różnicą jest brak konieczności dojazdów. Ponadto wszystkie materiały dostarczane uczniom mają formę elektroniczną. W przypadku zajęć grupowych liczba osób w grupie ze względu na specyfikę pracy jest mniejsza niż w przypadku zajęć klasycznych.

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny. Zapisz się teraz!.

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

 • Korepetycje Będzin Będzin
 • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
 • Korepetycje Elbląg Elbląg
 • Korepetycje GdańskGdańsk
 • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
 • Korepetycje GliwiceGliwice
 • Korepetycje Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
 • Korepetycje KaliszKalisz
 • Korepetycje KatowiceKatowice
 • Korepetycje KielceKielce
 • Korepetycje KoninKonin
 • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
 • Korepetycje OstrowiecOstrowiec
 • Korepetycje PiłaPiła
 • Korepetycje PruszkówPruszków
 • Korepetycje SzczytnoSzczytno
 • Korepetycje ToruńToruń
 • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
 • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
 • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
 • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
 • Korepetycje Warszawa ŻoliborzWarszawa Żoliborz
 • Korepetycje ZabrzeZabrze
 • Korepetycje ZamośćZamość

Widoczne efekty

Nasi uczniowie osiągają wyraźnie lepsze wyniki z egzaminów niż statystyczny uczeń w Polsce.

Wyniki z matury + 32 %
Wyniki z egzaminu gimnazjalnego + 43 %
Wyniki z egzaminu ósmoklasisty + 34%

Co uczniowie mówią o nas?

Systematycznie badamy opinie naszych podopiecznych. Dzięki temu możemy doskonalić się i wprowadzać nowe elementy w metodach nauczania, tak aby efektywność rosła z roku na rok.

10 Lat Doświadczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych uczniów i rodziców.

27 Oddziałów w całej Polsce
9600 Uczniów od początku działalności
2300 Uczniów tygodniowo
229333 Przeprowadzonych lekcji
 

Edukacja domowa w Polsce

Nauczanie domowe w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba rodzin, które wybierają taką formę edukacji dzieci stale wzrasta.

Masz pytanie? Zadzwoń teraz!

22 100 66 68

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy - odbierz bezpłatną lekcję! Masz pytania? Zadzwoń teraz!