Egzamin BMAT, TSA i studia w Anglii

Edun Korepetycje przygotowało niezwykłe kursy dla osób, które pragną kontynuować naukę na uczelni wyższej w Anglii. Jako jedyni w Polsce oferujemy Ci kursy, które przygotują Cię do egzaminów wstępnych na najlepsze uczelnie w Wielkiej Brytanii.

Studia w Anglii pozwalają na zdobycie wykształcenia, które pozwoli Ci w przyszłości osiągnąć zawodowy sukces. Nasze kursy przygotowujące do studiów w Anglii prowadzone są przez najlepszych korepetytorów – wiedza na zajęciach przekazywana jest w sposób zrozumiały i interesujący. Tylko z Edun Korepetycje spełnisz swoje marzenia, dlatego już dzisiaj odwiedź nasz dowolny oddział – czekamy właśnie na Ciebie!

Studia w Anglii

Dlaczego kursy w Edun Korepetycje?

W Edun Korepetycje stawiamy na indywidualne podejście do ucznia oraz nowoczesne i skuteczne przekazywanie wiedzy. Z myślą o Tobie zatrudniamy tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych korepetytorów, którzy dokładnie przygotują Cię do egzaminu.

Podczas zajęć omówisz wszystkie zagadnienia, a także będziesz rozwiązywał zadania na rzeczywistych arkuszach egzaminacyjnych. Nasze kursy przygotowujące do egzaminu BMAT i TSA to również bezpłatne wsparcie przy wyborze uczelni, pomoc przy uzupełnianiu dokumentów aplikacyjnych. W Edun przygotujesz się do egzaminu:

  • BMAT (The BioMedical Admissions Test) – wymagany na uczelniach o profilu medycznym, weterynaryjnym i kierunkach pokrewnych;
  • TSA (The Thinking Skills Assesment) – wymagany na Uniwersytecie Oksfordzkim na takich kierunkach, jak m.in. politologia, ekonomia, psychologia.

Nasz kurs do egzaminu BMAT składa się z 80 godzin lekcyjnych – zajęcia trwają po 90 minut. Natomiast kurs do egzaminu TSA trwa około 5 miesięcy i obejmuje dwa spotkania w tygodniu po 90 minut. Nasze kursy przygotowujące  organizowane są przez cały okres kalendarzowy. By dowiedzieć się więcej zajrzyj na The Swan School.

Darmowa lekcja - sprawdź się!

Jeśli chcesz dołączyć do grona studentów prestiżowych uczelni w Anglii to już dzisiaj odwiedź nas w naszym oddziale w wybranym mieście. Przeprowadzimy tam test i sprawdzimy, czy masz szansę dostać się na studia w Wielkiej Brytanii.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!