Kursy gimnazjalne

Egzamin gimnazjalny to ważne wyzwanie, które kształtuje dalsze etapy edukacji. Od jego wyników zależy wybór liceum. Tylko uczniowie z najwyższymi wynikami, dostaną się do prestiżowych liceów i tym samym drzwi najlepszych uczelni w kraju i zagranicą staną przed nimi otworem. By pomóc każdemu uczniowi jak najlepiej zdać trudny i ważny egzamin, oddziały Edun Korepetycje opracowały specjalne kursy przygotowujące. Z nami każdy gimnazjalista polubi naukę i zda egzamin bez problemu!

oddzialowe-19

Dlaczego Edun?

Doświadczeni i sympatyczni korepetytorzy z Edun Korepetycje pomogą uczniom przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia z przedmiotów humanistycznych, czy matematyczno-przyrodniczych. Nasze oddziały posiadają bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, Twoje dziecko zrozumie nie tylko teorię, ale również opanuje rozwiązywanie zadań od strony praktycznej. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach (4-6 osób), co pozwala na indywidualne podejście do ucznia oraz poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje. Kurs przygotowujący jest prowadzony osobno dla części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej, zajęcia realizowane są w oparciu o specjalny program dydaktyczny opracowany przez egzaminatorów CKE. Kurs gimnazjalny w Edun to 60 godzin lekcyjnych, podczas których uczeń zdobędzie wiedzę ze wszystkich zagadnień egzaminacyjnych.

Darmowa lekcja próbna tylko w Edun!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dołączyło do grona najlepszych uczniów i dostało się do prestiżowego liceum to już dzisiaj skorzystaj z darmowej lekcji próbnej – wystarczy, że wypełnisz formularz próbny.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!