Edun Korepetycje - logo

Kompleksowa pomoc przed ważnym egzaminem

.

mapa mysli

Konsultacje na bieżąco

Wszelkie reformy mają ogromny wpływ na proces szkolnej edukacji. Nauczyciele i uczniowie, po raz kolejny muszą przystosować się do nowej sytuacji, co wymaga odpowiedniego podejścia i czasu, a to już z pewnością odbije się na jakości kształcenia. Rodzice wolą “dmuchać na zimne” i biorą sprawy w swoje ręce. Ostatnio dużą popularnością cieszą się korepetycje, kursy edukacyjne i językowe. Dzieci po lekcjach w szkole uczęszczają na dodatkowe zajęcia do prywatnych korepetytorów, szkół językowych lub centrów edukacyjnych. Korepetycje z kolei powinny odpowiadać potrzebom ucznia. Nie chodzi tutaj o przypadkową jedynkę, która jest konsekwencją lenistwa lub nieuwagi dziecka, ale o powtarzające się problemy z konkretnego przedmiotu. Rodzice powinni trzymać rękę na pulsie, ważny jest kontakt z nauczycielem przedmiotu lub wychowawcą, który najlepiej może zobrazować sytuację. Zbyt późna reakcja może spowodować niechęć dziecka do danej dziedziny, duże zaległości, a nawet problemy z promocją do następnej klasy. Lekcje indywidualne lub w małych grupach umożliwiają nauczycielowi dotarcie do podopiecznych, może szybko wyłapać jakie są problemy i skutecznie nad nimi pracować.

Lepsze oceny

Program kursów edukacyjnych powinien być zsynchronizowany z tym, czego dziecko uczy się w szkole. Opanowanie podstaw jest kluczowe, ponieważ bez tego ciężko jest zrozumieć szerszy zakres materiału. Złe oceny w szkole uniemożliwiają dalszy proces kształcenia. Pozytywne oceny to przepustka do kolejnych klas, im wyższe wyniki, tym większe szanse na lepszą szkołę w przyszłości. Na korepetycjach uczeń uzupełnia luki w wiadomościach, konsultuje swoje wątpliwości z korepetytorem, może też odrabiać lekcje, omawiać szkolne sprawdziany i kartkówki. Jeżeli są problemy z określonym zakresem materiału, wszelkie działania skupiają się na poprawie ocen w szkole, na opanowaniu podstawy. Są także uczniowie, którzy uczęszczają na dodatkowe  kursy, aby rozwijać swoje zainteresowania związane z daną dziedziną naukową, chcą osiągać sukcesy, wygrywać olimpiady i konkursy przedmiotowe. Niestety, nauczyciele w szkołach nie mają możliwości, aby rozwinąć nadprogramowe wątki na lekcjach, ponieważ muszą realizować podstawę programową. Rzadko się zdarza, aby cała klasa zrozumiała wszystko od razu, więc przekazywana wiedza musi być odpowiednio wyważona.

Dobry start w przyszłość

Równie popularne są kursy maturalne i przygotowujące do testów szóstoklasisty i gimnazjalnych. Koniec kolejnych etapów edukacji wiąże się ze sprawdzeniem wiedzy zdobytej w szkole. Końcowy sprawdzian po podstawówce nie ma większego wpływu na wybór kolejnej placówki, chyba, że rodzice chcą posłać swoją pociechę do prywatnej szkoły, która rekrutuje swoich potencjalnych podopiecznych. Inaczej już sytuacja wygląda po ukończeniu gimnazjum. Punkty zdobyte na testach sumują się z punktami za oceny i szczególne osiągnięcia, co stanowi pulę punktów, która jest podstawą w rekrutacji do szkół średnich. Już na tym etapie uczniowie zapisują się na kursy przygotowawcze, aby jak najlepiej zdać egzamin i dać sobie możliwość wyboru wymarzonego liceum, czy też technikum. A wszystko sprowadza się do matury, która jest przepustką na studia lub rozwijanie ścieżki zawodowej. Nauka w dobrej szkole, z pewnością pomoże w osiągnięciu dobrych wyników na egzaminie dojrzałości. Poza tym, wielu młodych ludzi decyduje się na kursy maturalne, aby dobrze zdać podstawę lub rozszerzenie, jak np. w przypadku przyszłych studentów medycyny, którzy muszą zdawać rozszerzoną maturę z chemii i biologii.

Edukacja na etapie szkolnym jest niezwykle istotna w życiu każdego człowieka. To fundamenty, na których buduje się przyszłość. Na tym etapie rodzą sią pasje i zainteresowania, które często decydują o tym, jak będzie wyglądało życie danej jednostki. Dodatkowe kursy i korepetycje dopasowane do potrzeb ucznia mogą pomóc w osiągnięciu celów i realizacji marzeń młodego człowieka.

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny. Zapisz się teraz!.

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

 • Korepetycje Będzin Będzin
 • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
 • Korepetycje Elbląg Elbląg
 • Korepetycje GdańskGdańsk
 • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
 • Korepetycje GliwiceGliwice
 • Korepetycje Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
 • Korepetycje KaliszKalisz
 • Korepetycje KatowiceKatowice
 • Korepetycje KielceKielce
 • Korepetycje KoninKonin
 • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
 • Korepetycje OstrowiecOstrowiec
 • Korepetycje PiłaPiła
 • Korepetycje PruszkówPruszków
 • Korepetycje SzczytnoSzczytno
 • Korepetycje ToruńToruń
 • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
 • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
 • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
 • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
 • Korepetycje Warszawa ŻoliborzWarszawa Żoliborz
 • Korepetycje ZabrzeZabrze
 • Korepetycje ZamośćZamość

Widoczne efekty

Nasi uczniowie osiągają wyraźnie lepsze wyniki z egzaminów niż statystyczny uczeń w Polsce.

Wyniki z matury + 32 %
Wyniki z egzaminu gimnazjalnego + 43 %
Wyniki z egzaminu ósmoklasisty + 34%

Co uczniowie mówią o nas?

Systematycznie badamy opinie naszych podopiecznych. Dzięki temu możemy doskonalić się i wprowadzać nowe elementy w metodach nauczania, tak aby efektywność rosła z roku na rok.

10 Lat Doświadczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych uczniów i rodziców.

27 Oddziałów w całej Polsce
9600 Uczniów od początku działalności
2300 Uczniów tygodniowo
229333 Przeprowadzonych lekcji
 

Edukacja domowa w Polsce

Nauczanie domowe w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba rodzin, które wybierają taką formę edukacji dzieci stale wzrasta.

Masz pytanie? Zadzwoń teraz!

22 250 19 10

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy - odbierz bezpłatną lekcję! Masz pytania? Zadzwoń teraz!