FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)

Ile kosztują korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminów w EDUN Korepetycje?

EDUN stara się zaoferować Państwa dziecku indywidualną pomoc za rozsądną cenę, zarówno podczas korepetycji jak i kursów przygotowujących do egzaminów. Ceny zależne są od potrzeb ucznia, formy zajęć (w małej grupie lub indywidualnie) oraz od czasu ich trwania i częstotliwości. Więcej informacji uzyskają Państwo w podstronie danego centrum.

Jak jest forma płatności za korepetycje?

Opłata za korepetycje odbywa się w postaci comiesięcznego czesnego.

Czy w ramach jednego czesnego dziecko może uczęszczać na korepetycje z różnych przedmiotów?

Oczywiście. Przewagą EDUN Korepetycje jest fakt, że w jednym miejscu uzyskają Państwo kompleksową pomoc z wszystkich przedmiotów występujących w szkole publicznej. A dodatkowo mają Państwo pewność, że wszystkie korepetycje prowadzone są przez doświadczonych i sprawdzonych korepetytorów.

Gdzie i w jakiej formie odbywają się Korepetycje?

Zajęcia prowadzone są stacjonarnie lub przez Internet.

Korepetycje stacjonarne odbywają się w naszych Centrach Korepetycyjnych, gdzie lekcje odbywają się indywidualnie lub małych grupach (2-4 osobowych). Oferujemy również lekcje z dojazdem do domu ucznia.

Korepetycje online prowadzone są przez Internet przy użyciu innowacyjnej platformy e-learningowej „EDUN Online” i lekcje odbywają się indywidualnie.

Co to są korepetycje online i jak sa prowadzone?

Korepetycje online to lekcje prowadzone za posredmictwem internetu. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem innowacyjnej platformy e-learningowej "EDUN Online". Podczas korepetycji online, uczeń w czasie rzeczywistym przebywa w "wirtualnej klasie" razem z korepetytorem. Dzieki interaktywnej tablicy i komunikacji audio, wideo oraz tekstowej - lekcje online przypominają rzeczywiste lekcje prowadzone w realnej klasie, a możliwośc ich nagrywania sprawia, że uczeń może zawsze powtórzyć przerobiony materiał. A to wszystko w zaciszu Twojego domu.

Jak często moje dziecko powinno uczęszczać do EDUN Korepetycje?

W przypadku korepetycji częstotliwość lekcji uzależniona jest od indywidualnych potrzeb Państwa dziecka oraz efektów, jakie chcą Państwo osiągnąć. Po DARMOWEJ lekcji próbnej i opinii korepetytora wspólnie ustalimy zakres i częstotliwość korepetycji, tak, aby rzetelnie zagwarantować Państwu zamierzone efekty. Lekcje odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych.

W przypadku kursów przygotowawczych częstotliwość lekcji uzależniona jest od egzaminów, do których uczeń chce się przygotować. Kursy regularne odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, natomiast kursy intensywne odbywają się codziennie.

Jaka jest gwarancja skuteczności regularnych korepetycji prowadzonych w EDUN?

Podczas prowadzenia korepetycji nasza kadra dydaktyczna pozostaje w regularnym kontakcie z rodzicami przekazując informacje o postępach w nauce ich dzieci. Z naszego doświadczenia wynika, że średnio po jednym semestrze nauki, uczniowie podnoszą swoje wyniki min. o jeden stopień.

Jak kursy gimnazjalne i maturalne wpływają na wynik egzaminów?

W czasie trwania kursów przygotowujących do egzaminów końcowych oferujemy Państwu dodatkowo testy kontrolne, monitorujące postępy Państwa dziecka w nauce. Kursy przygotowawcze są prowadzone w oparciu o specjalne programy edukacyjne napisane przez egzaminatorów i specjalistów z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) i zgodne z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN).

Na zakończenie kursów przygotowawczych przeprowadzamy mini-egzaminy, które obrazują stopień przygotowania ucznia do egzaminu końcowego. Jeśli stan ten jest niezadowalający zawsze proponujemy konstruktywne rozwiązanie. Z EDUN mogą mieć Państwo pewność, że nigdy nie „wypuścimy” ucznia, jeśli nie będziemy pewni, że zda egzamin.

Jak EDUN Korepetycje rekrutuje korepetytorów?

Kandydaci na korepetytorów w naszym Centrum Korepetycyjnym poddawani są rzetelnej procedurze kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej weryfikujemy nie tylko ich kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć, ale PRZEDE WSZYSTKIM pasję do przedmiotu, którego uczą!

Nauczyciele w EDUN to doskonała kadra, która łącząc pasję z doświadczeniem, odnosi sukcesy w nauczaniu. W EDUN pracują korepetytorzy posiadający najlepsze kompetencje zarówno zawodowe, jak i metodyczno - dydaktyczne. Nasi nauczyciele to nie tylko fachowcy z przedmiotów, jakich nauczają, ale również wyrozumiali pedagodzy, którzy potrafią motywować uczniów do pracy. Prowadzą zajęcia z ogromną starannością i zaangażowaniem, stosując aktywizujące metody nauczania.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

  «
 • Korepetycje Będzin Będzin
 • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
 • Korepetycje Elbląg Elbląg
 • Korepetycje GdańskGdańsk
 • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
 • Korepetycje GliwiceGliwice
 • Korepetycje Grodzisk MazowieckiGrodzisk Mazowiecki
 • Korepetycje Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
 • Korepetycje KaliszKalisz
 • Korepetycje KatowiceKatowice
 • Korepetycje KielceKielce
 • Korepetycje KoninKonin
 • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
 • Korepetycje KrakówKraków
 • Korepetycje OstrowiecOstrowiec
 • Korepetycje PiłaPiła
 • Korepetycje PruszkówPruszków
 • Korepetycje ToruńToruń
 • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
 • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
 • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
 • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
 • Korepetycje Warszawa ŻoliborzWarszawa Żoliborz
 • Korepetycje ZabrzeZabrze
 • Korepetycje ZamośćZamośćCo mówią o nas nasi uczniowie?

Miła atmosfera, łatwy i wygodny kontakt (SMS). Indywidualne podejście do każdej osoby. Miła atmosfera, łatwy i wygodny kontakt (SMS). Indywidualne podejście do każdej osoby.

Wojtek, 3 klasa liceum

Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Czuję się komfortowo i bezpiecznie. Korepetytorka jest ciepłą osobą przez co na zajęciach przychodzę z lżejszym sercem... mimo, że tym przedmiotem jest matematyka. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Czuję się komfortowo i bezpiecznie. Korepetytorka jest ciepłą osobą przez co na zajęciach przychodzę z lżejszym sercem... mimo, że tym przedmiotem jest matematyka.

Sylwia, 2 klasa liceum

Miła atmosfera w całym oddziale. Sympatyczny korepetytor. Indywidualne podejście. Dobre przekazywanie informacji o ewentualnych zmianach godzin lub odwołanych zajęciach. Możliwość dopasowania zajęć do swojego grafika. Miła atmosfera w całym oddziale. Sympatyczny korepetytor. Indywidualne podejście. Dobre przekazywanie informacji o ewentualnych zmianach godzin lub odwołanych zajęciach. Możliwość dopasowania zajęć do swojego grafika.

Marcin, 3 klasa liceum

Jest bardzo miła atmosfera i dzięki temu, aż chce się uczyć. Dzięki zajęciom zrozumiałam wreszcie matematykę, a jestem dopiero po 6 korepetycjach. Jest bardzo miła atmosfera i dzięki temu, aż chce się uczyć. Dzięki zajęciom zrozumiałam wreszcie matematykę, a jestem dopiero po 6 korepetycjach.

Grzegorz, 1 klasa liceum

Wypełnij formularz kontaktowy - odbierz bezpłatną lekcję! Masz pytania? Zadzwoń teraz!