Edun Korepetycje - logo

Próbny egzamin ósmoklasisty 2019/2020


Aby ułatwić uczniom przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty przygotowaliśmy listę próbnych arkuszy egzaminacyjnych, dzięki którym można bez stresu sprawdzić z jakimi zadaniami przyjdzie zmierzyć się ósmoklasistom. Każdy arkusz egzaminacyjny jest dostępny do pobrania w formie dokumentu PDF, który możesz wydrukować i rozwiązać. Warto rozwiązać każdy arkusz aby poznać i przećwiczyć najpopularniejsze typy zadań z matematyki z jakimi mogą spotkać się uczniowie na egzaminie ósmoklasisty w kwietniu.

Próbne egzaminy ósmoklasisty od EDUN

Ze względu na fakt, że egzamin ósmoklasisty jest jeszcze nowością nie ma dostępnych dużej liczby tego typu arkuszy egzaminacyjnych. Dlatego też oprócz oficjalnych arkuszy egzaminacyjnych z CKE oraz arkuszy próbnych dostarczanych przez wydawnictwa Operon i GWO - na liście arkuszy próbnych znajdziesz również zadania egzaminacyjne przygotowane przez EDUN. Akrusze próbne z egzaminu ósmoklasisty przygotowane EDUN zostały opracowane dzięki analizie zadań jakie pojawiały się na dotychczasowych egzaminach ósmoklasisty oraz doświadczeniach z egzaminu gimnazjalnego.

Zadania z egzaminu gimnazjalnego - czy warto rozwiązywać?

Egzamin gimnazjalny jest wbrew pozorom bardzo zbliżony w wielu aspektach do egzaminu ósmoklasisty. Można to łatwo zauważyć porównując zadania z jakimi mogli się dotychczas spotkać uczniowie. W związku z tym poszukując zadań egzaminacyjnych warto również zapoznać się z arkuszami z egzaminu gimnazjalnego. Tym samym wachlarz próbnych zadań egzaminacyjnych znacząco rośnie co jeszcze lepiej pozwoli sprawdzić swoją wiedzę i określić obszary gdzie warto uzupełnić braki i nadrobić zaległości.

J. POLSKI

#ŹródłoArkuszZałączniki
1

Arkusze egzaminacyjne – Egzamin Ósmoklasisty 2019

Język polski (OPOP-100-1904). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się_wersja X
2

Arkusze pokazowe – grudzień 2018

Język polski (OPOP-100-1812). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
3

Arkusze pokazowe – grudzień 2017

Język polski. Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
4

Arkusze próbne – EDUN 2020

 Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez z angielskiego

MATEMATYKA

#ŹródłoArkuszZałączniki
1

Arkusze egzaminacyjne – Egzamin Ósmoklasisty 2019

Matematyka (OMAP-100-1904). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się_wersja X
2

Arkusze pokazowe – grudzień 2018

Matematyka (OMAP-100-1812). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
3

Arkusze pokazowe – grudzień 2017

Matematyka(OMAP-100-1812). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
4

Arkusze próbne – EDUN 2020

 Przykładowy arkusz egzaminacyjny z matematyki z kluczem odpowiedzi

J. ANGIELSKI

#ŹródłoArkuszZałączniki
1

Arkusze egzaminacyjne – Egzamin Ósmoklasisty 2019

Język angielski (OJAP-100-1904). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
2

Arkusze pokazowe – grudzień 2018

Język angielski (OJAP-100-1812). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
3

Arkusze pokazowe – grudzień 2017

Język angielski (OJAP-100-1812). Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OPOP_100)
3

Arkusze próbne – EDUN 2020

 Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez z angielskiego

Kursy do egzaminu ósmoklasisty

Jeżeli masz problemy z samodzielnym nadrobieniem zaległości z zadaniami egzaminacyjnymi z egzaminu ósmoklasisty - możesz uniknąć niepotrzebnych stresów korzystając ze specjalnej oferty kursów edukacyjnych dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych.

Doświadczeni i kompetentni korepetytorzy z EDUN Korepetycje pomogą uczniom przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia z matematyki lub języka polskiego. Nasze oddziały posiadają komfortowe sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe. Twoje dziecko zrozumie nie tylko teorię, ale również opanuje rozwiązywanie zadań od strony praktycznej.


Więcej o kursie ósmoklasisty

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny. Zapisz się teraz!.

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

 • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
 • Korepetycje Ciechanów Ciechanów
 • Korepetycje Elbląg Elbląg
 • Korepetycje GdańskGdańsk
 • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
 • Korepetycje GliwiceGliwice
 • Korepetycje KaliszKalisz
 • Korepetycje KatowiceKatowice
 • Korepetycje Kętrzyn, Giżycko, MrągowoKętrzyn
 • Korepetycje KielceKielce
 • Korepetycje KoninKonin
 • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
 • Korepetycje OstrowiecOstrowiec
 • Korepetycje PiłaPiła
 • Korepetycje PruszkówPruszków
 • Korepetycje SanokSanok
 • Korepetycje SzczytnoSzczytno
 • Korepetycje ToruńToruń
 • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
 • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
 • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
 • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
 • Korepetycje Warszawa ŻoliborzWarszawa Żoliborz
 • Korepetycje ZamośćZamość

Widoczne efekty

Nasi uczniowie osiągają wyraźnie lepsze wyniki z egzaminów niż statystyczny uczeń w Polsce.

Wyniki z matury + 32 %
Wyniki z egzaminu gimnazjalnego + 43 %
Wyniki z egzaminu ósmoklasisty + 34%

Co uczniowie mówią o nas?

Systematycznie badamy opinie naszych podopiecznych. Dzięki temu możemy doskonalić się i wprowadzać nowe elementy w metodach nauczania, tak aby efektywność rosła z roku na rok.

10 Lat Doświadczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych uczniów i rodziców.

27 Oddziałów w całej Polsce
9600 Uczniów od początku działalności
2300 Uczniów tygodniowo
229333 Przeprowadzonych lekcji
 

Edukacja domowa w Polsce

Nauczanie domowe w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba rodzin, które wybierają taką formę edukacji dzieci stale wzrasta.

Masz pytanie? Zadzwoń teraz!

22 100 66 68

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy - odbierz bezpłatną lekcję! Masz pytania? Zadzwoń teraz!