Edun Korepetycje - logo

Półkolonie letnie 2021 w Elblągu - wakacje na wypasie

Nigdzie nie wyjeżdżasz i zostajesz w mieście? Nic straconego. 

EDUN sprawi, że wakacje 2021 staną się niezapomniane! 

Z nami przeżyjesz wspaniałe przygody i dokonasz wielu odkryć. W gronie rówieśników poznasz lepiej otaczający Cię świat, dowiesz się wielu ciekawostek, doskonale się przy tym bawiąc.

Drodzy Rodzice,

Z przyjemnością zapraszamy na 8 edycję półkolonii letnich EDUN 2021.

Oferujemy półkolonie letnie dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, dla wszystkich kreatywnych i lubiących przygody. 

W tym szczególnym roku stawiamy na ruch i integrację.

Na tę chwilę jesteśmy w 100 % gotowi, czekamy tylko na oficjalne wytyczne dla organizatorów wypoczynku i decyzję ministra zdrowia.

Obecna oferta zostanie dostosowana do wymogów, a wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra pedagogiczna są gwarancją, że sprostamy wszystkim wytycznym.

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i wyjątkowego samopoczucia naszych uczestników. Bezpieczeństwo i dobro dzieci zawsze były i są naszym priorytetem.

Wspaniałe i niepowtarzalne programy, zapewniają, że nasze półkolonie są niezapomniane.

Terminy półkolonii w EDUN Elbląg

Nasze półkolonie letnie organizowane będą w tygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godz. 07.00-16.00:

 • I turnus 05.07-09.07.2021,

 •  II turnus 12.07-16.07.2021,

 •  III turnus 19.07-23.07.2021,

 •  IV turnus 26.07-01.08.2021,

 •  V turnus 02.08-06.08.2021.

Półkolonie letnie będą realizowane w grupach zgodnie z wytycznymi, dla dzieci w wieku 7-13 lat.

Dzieci będą przyprowadzane i odbierane w siedzibie EDUN Korepetycje ul. Armii Krajowej 7-8 w Elblągu.

wakacje ogolne 

Program półkolonii - Elbląg 2021 

Nasze tygodniowe turnusy w Elblągu przewidują:

 • - wycieczka do Gdańska – podczas całodziennego pobytu dzieci wezmą udział w atrakcjach: park linowy Port Brzeźno - przejścia trasami, o różnym stopniu trudności, które dają dzieciom wiele zabawy, integrują grupę i rozwijają sprawność fizyczną.
  Fachowa opieka instruktorów oraz dodatkowo trasy, jako jedne z pierwszych w Polsce, a jedyne na Pomorzu, zostały wyposażone w unikalny system bezpieczeństwa CLiC-iT®️ ADVENTURE. System ten uniemożliwia dziecku odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania tras linowych. CLiC-iT®️ ADVENTURE utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci.
  Zrobimy przerwę w Olivia Business Centre, która ma 180 metrów wysokości, co czyni z niej najwyższy obiekt Trójmiasta i lokuje w czołówce najwyższych budynków w Polsce. Wysokość Stara nawiązuje do wydarzeń sierpniowych w Gdańsku w 1980 roku.Na 32 piętrze Olivia Star będziemy podziwiać niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto. Niezapomniane widoki uatrakcyjnimy pizzą:)
 • - wycieczka do Parku Astronomicznego – odwiedzimy miejsce, w którym będzie można obserwować obiekty na niebie przy pomocy instrumentów astronomicznych, jakimi posługiwali się astronomowie od XVI w. po dzień dzisiejszy. Obserwatorium astronomiczne znajduje się w miejscu zwanym Górą Żurawią (ok. 2 km na południe od Fromborka). W nowych pawilonach obserwacyjnych, przeznaczonych dla instrumentów astronomicznych, muzeum umiejscowiło swoje zbiory. Wśród nich znajdują się dwa XIX-wieczne teleskopy, instrument przejściowy Bamberga oraz XX-wieczna kamera do wykonywania zdjęć sztucznych satelitów ziemi. Dzieci będą mogły zapoznać się z przedteleskopowymi sposobami obserwacji nieba, specjalnie dla parku wykonano rekonstrukcje instrumentarium Mikołaja Kopernika oraz XVII-wiecznych lunet, tzw. kaliskich, które były używane przez jezuitów w Kaliszu do obserwacji plam na Słońcu.
 • W trakcie odwiedzin Parku Astronomicznego dzieci wezmą udział w jednym z warsztatów:

1. Jak Kopernik obserwował niebo?We Fromborku każdy może zostać pomocnikiem Mikołaja Kopernika. Odtwarzamy wspólnie warsztat pracy Kopernika, poznając przy okazji podstawowe zagadnienia fizyki i geografii. Pomagają w tym unikatowe, wierne rekonstrukcje jego instrumentów, które na ten czas oddajemy w ręce młodych odkrywców. Wykonujemy jednocześnie proste i pomysłowe obserwacje, które za sprawą Kopernika zmieniły obraz świata.

2. Od Lunety Galileusza do teleskopów współczesnych - Luneta też może być piękna.Zajęcia obejmują pogadankę na temat konstrukcji pierwszych lunet i pierwszych obserwacji dokonanych przy ich pomocy. Zajęcia rozpoczyna opowieść na temat historii powstania lunety i pierwszych obserwacji astronomicznych dokonywanych przy jej pomocy przez Galileusza. Następnie uczestnicy w zależności od wieku i pogody zapoznają się z historycznym instrumentem lub wykonują w grupach modele lunet.

3. Cztery pory roku - kalendarz.Czym jest ruch obiegowy i wirowy Ziemi, jakie są różnice? Następstwa ruchu obiegowego - długość dnia i nocy zmienia się w zależności od pory roku i szerokości geograficznej. Gdzie występują pory roku? Uczestnicy zapoznają się z kalendarzem juliańskim i gregoriańskim. Następnie samodzielnie wykonują ilustracje do kalendarza w wybranej przez siebie technice (farby wodne, kredki, ołówek, węgiel drzewny).

Podczas naszej wyprawy zdobędziemy wieżę widokową zwaną Wieżą Radziejowskiego. Na wysokości 70 m n.p.m. z tarasu widokowego, będziemy podziwiać panoramę okolic Fromborka.

Odwiedzimy Planetarium, które wyposażone jest w aparaturę firmy Carl Zeiss i wyświetla na kopule o średnicy 8 m obrazy nieba widoczne z dowolnego miejsca na Ziemi, pory dnia i roku. Przedstawia na sztucznym niebie drogę Słońca, planet, komet i sztucznych satelitów oraz obrazy ponad 6000 gwiazd.

Zwiedzimy najstarszą Wieżę Wodną w Polsce! Wieża Wodna z 1571 roku, która kiedyś dostarczała wodę na Wzgórze Katedralne oraz napędzała koła młyńskie. Ukoronowaniem zwiedzania Wieży jest wejście na taras widokowy i podziwianie najpiękniejszej panoramy Wzgórza Katedralnego, Starego Miasta i Zalewu Wiślanego z Mierzeją Wiślaną. Podczas całodziennego pobytu dzieci będą doskonale bawić się i poznają nowe ciekawe miejsce.

Dobrze wiemy, że dzieciaki najlepiej czują się, gdy mogą samodzielnie brykać :) Po przerwie na obiad, spędzimy czas na nowej plaży miejskiej i place zabaw.

 • wyjście do RPR Nowa Holandia: całodzienny pobyt-zabawy i atrakcje: trampoliny (skupisko 8 trampolin), poducha do skakania, park liniowy, wielka piaskownica, NOWOŚĆ: nowa, większa zjeżdżalnia LEW!!!,

 • wyjście na basen do hotelu Młyn Agua Spa: 2 godziny!!!gier i zabaw w wodzie,

 • filmowe emocje - wyjście do kina na seans filmowy z popcornem i napojem – nowości filmowe !!!,

 • wyjście do Bażantarni - "kocing" - leniuchowanie na całego na zielonej trawce, po prostu musisz nic nie robić, a dla aktywnych gry i zabawy ruchowe, mecze piłki nożnej,

 • wyjście na boisko sportowe lub halę sportową - gry i zabawy sportowe, mecz piłki nożnej, koszykówka,

   

 • warsztaty plastyczne - kreatywne pobudzanie wyobraźni dzieci: malowanie farbami i świat kolorowej kredy,

 • warsztaty artystyczne - inspirujący świat z koralikami HAMA, każdy stworzy swój własny projekt obrazka, podkładki - NOWE WZORY I KOLORY 2021!!!,

 • zabawy edukacyjne- gry planszowe, piłkarzyki, mini-kręgle,

   

 • Baloniada – turniej z balonami na wodę:),

 • zabawy z konsolą Microsoft XBox One Kinect - rozwijanie zdolności psycho-ruchowych dzieci NOWE GRY!!! - wyścigi samochodowe z kierownicami,

 • "GIGANCI SHOW”- zabawa przy muzyce.

Każdy uczestnik naszych półkolonii letnich otrzyma dyplom i upominek!!!

Dodatkowe Informacje

Zajęcia będą dostosowane do warunków pogodowych np. wyjście na basen alternatywnie do pobytu w RPR Nowa Holandia, wyjście na halę sportową alternatywnie do wyjścia do Bażantarni. 

Jak zawsze gwarantujemy Państwa dzieciom świetną zabawę, moc wrażeń w miłej atmosferze i bezpiecznych warunkach.

Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi.

Kadra jest zaszczepiona na COVID-19.

Ilość opiekunów jest zawsze większa niż przewidują to przepisy!!!

Kładziemy największy nacisk na bezpieczeństwo Dzieci oraz 100% realizację programów tematycznych.

Wychowawcy to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi, cechuje ich wszechstronność zainteresowań: pasjonaci sportu, wyzwań survivalowych, jak i tryskający energią artyści. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

Nasza Kadra bierze czynny udział we wszystkich zajęciach organizowanych dla dzieci, a przez to lepiej je rozumiemy.

Indywidualne podejście do każdego uczestnika, rodzinna atmosfera i wiele atrakcji na każdym turnusie, to gwarantowany sposób na udane zajęcia.

W trakcie półkolonii letnich każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane: II śniadanie, obiad w formie cateringu lub w jednej z restauracji na Starym Mieście + słodki owocowy podwieczorek. Woda bez ograniczeń. 

Każde dziecko objęte będzie ubezpieczeniem NNW.Półkolonie odbywają się za zgodą Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Cennik i rezerwacja 

 • Cena regularna za jeden turnus półkolonii letnich to 599 złotych

Warunkiem rezerwacji miejsca dla dziecka na półkolonie jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 100 złotych zaliczane na poczet opłaty na numer rachunku 76 1140 2004 0000 3502 7883 8539 i przekazanie do sekretariatu EDUN wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Przy wpłacie proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz numer turnusu. Po wpłacie prosimy o przesłanie e-mailem danych dziecka: imię i nazwisko, wiek, termin turnusu oraz telefon kontaktowy do rodziców.

Ostateczny termin wpłaty całości kwoty i oddania dokumentów mija 15.06.2021 r. 

Karta uczestnictwa:  Karta uczestnictwa

Liczba miejsc ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ!!!

PRZYPOMINAMY !!!

Działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem Dzieci na koloniach. Faktury wystawiamy po wpłaceniu całej kwoty. Wystawiamy zaświadczenia do zakładów pracy.

Nie realizujemy bonów turystycznych.

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny. Zapisz się teraz!.

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

 • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
 • Korepetycje Ciechanów Ciechanów
 • Korepetycje Elbląg Elbląg
 • Korepetycje GdańskGdańsk
 • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
 • Korepetycje GliwiceGliwice
 • Korepetycje KaliszKalisz
 • Korepetycje KatowiceKatowice
 • Korepetycje Kętrzyn, Giżycko, MrągowoKętrzyn
 • Korepetycje KielceKielce
 • Korepetycje KoninKonin
 • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
 • Korepetycje OstrowiecOstrowiec
 • Korepetycje PiłaPiła
 • Korepetycje PruszkówPruszków
 • Korepetycje SanokSanok
 • Korepetycje SzczytnoSzczytno
 • Korepetycje ToruńToruń
 • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
 • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
 • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
 • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
 • Korepetycje Warszawa ŻoliborzWarszawa Żoliborz
 • Korepetycje ZamośćZamość

Widoczne efekty

Nasi uczniowie osiągają wyraźnie lepsze wyniki z egzaminów niż statystyczny uczeń w Polsce.

Wyniki z matury + 32 %
Wyniki z egzaminu gimnazjalnego + 43 %
Wyniki z egzaminu ósmoklasisty + 34%

Co uczniowie mówią o nas?

Systematycznie badamy opinie naszych podopiecznych. Dzięki temu możemy doskonalić się i wprowadzać nowe elementy w metodach nauczania, tak aby efektywność rosła z roku na rok.

10 Lat Doświadczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych uczniów i rodziców.

27 Oddziałów w całej Polsce
9600 Uczniów od początku działalności
2300 Uczniów tygodniowo
229333 Przeprowadzonych lekcji
 

Edukacja domowa w Polsce

Nauczanie domowe w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba rodzin, które wybierają taką formę edukacji dzieci stale wzrasta.

Masz pytanie? Zadzwoń teraz!

22 100 66 68

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy - odbierz bezpłatną lekcję! Masz pytania? Zadzwoń teraz!