Edun Korepetycje Warszawa-Ochota
matematykachemiageografiahistoria Język Angielski

 

Potrzebujesz sprawdzonych korepetycji lub też pomocy w nauce języka obcego w naszym mieście? Edun Korepetycje na Ochocie zaprasza do siebie. Organizujemy zajęcia z każdego przedmiotu szkolnego, również z tych mniej popularnych. Zajęcia w naszej placówce prowadzone są w formie lekcji indywidualnych lub grupowych. To Ty decydujesz czy chcesz się uczyć sam czy z innymi. Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie nauczania, od materiału ze szkół podstawowych po szkoły ponadgimnazjalne.

Edun Korepetycje Białołęka - Warszawa9

Matura, test gimnazjalny i certyfikat językowy z Edun Korepetycje?

Przygotujemy Cię do każdego egzaminu na początkowej ścieżce edukacji. Prowadzimy kursy, które zapewnią Ci doskonałe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego. Ale to nie wszystko. Organizujemy kursy językowe, przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych z języków takich jak angielski, niemiecki i hiszpański. A gdyby zdarzyło się, że w roku szkolnym będziesz miał problemy, to mamy w zapasie kursy poprawkowe.

Dlaczego warto wybrać Edun Korepetycje Warszawa-Ochota?

Odpowiedź rzecz jasna nie jest trudna. My cenimy i lubimy naukę. Robimy to z pasją i zaangażowaniem. Nasi pupile są dla nas bardzo ważni, jesteśmy dumni z każdego ich sukcesu. Zawsze na uwadze mamy należytą atmosferę. Niestety, nie wszyscy rodzimy się z talentem do przedmiotów ścisłych i języków, ale za to każdy z nas może je bez wątpienia zrozumieć w satysfakcjonującym poziomie. Zwykle potrzeba nam kogoś, kto przeprowadzi nas przez ten proces nauki i pomoże nam ją utrwalić. W Edun Korepetycje postaramy się tak wszystko pokierować, by każde Twoje cele edukacyjne zostały osiągnięte.

Darmowa lekcja na zachętę

Nie jesteś przekonany lub chciałbyś zobaczyć jak to wygląda? Zapraszamy, przyjdź do nas na darmową, próbną lekcję. Każdy nowy uczeń może skorzystać i poznać nasz zespół i metodykę pracy.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!