Opole: korepetycje, kursy, półkolonie, języki obcematematykachemiageografiahistoriaangielski

Sytuacja na rynku edukacyjnym w Polsce nie jest korzystna – programy nauczania puchną od wymaganej wiedzy, a ilość godzin z danego przedmiotu jest corocznie zmniejszana. Dzieci i młodzież coraz częściej potrzebują pomocy w wyjaśnieniu wielu terminów i pojęć. By nauka w szkole nie była dla nich stresem Edun Korepetycje w Opolu zaprasza na zajęcia oraz kursy, które organizuje. Są wśród nich:

  • korepetycje Opole ze wszystkich przedmiotów na wszystkich poziomach nauczania, także z języków obcych,
  • kursy językowe, kursy 6-klasisty, kursy gimnazjalne, kursy maturalne,
  • wakacyjne kursy poprawkowe,
  • kursy  do egzaminów zagranicznych: matury SAT oraz angielskich egzaminów BMAT i TSA,
  • półkolonie zimowe i półkolonie letnie dla najmłodszych uczniów.

oddzialowe-2

Dlaczego Edun Korepetycje?

Nasza placówka w Opolu, dzięki doskonałej organizacji oraz świetnie dobranej kadrze, to dodatkowe zajęcia edukacyjne na najwyższym poziomie. Dzięki nauce, która odbywa się w niewielkich grupach, liczących od dwóch do sześciu osób, ceny zajęć są bardzo przystępne. Z drugiej strony uczniowie mają znacznie lepszy kontakt z korepetytorem niż z nauczycielem w szkole, co gwarantuje lepsze efekty.

Korepetycje i kursy w Opolu - jak wyglądają zajęcia?

Korepetycje Opole oraz kursy Opole prowadzone są w małych grupach, istnieje także możliwość kursów indywidualnych. Zajęcia mają miejsce w przygotowanych do tego salach lekcyjnych, gwarantujących komfort i możliwość skupienia się. Najczęściej spotkania mają miejsce raz lub dwa razy w tygodniu, w przypadku kursów intensywnych – częściej. Standardowe zajęcia trwają 90 minut, czyli dwie godziny lekcyjne.

Zajrzyj na lekcję próbną!

Jeśli chcesz się przekonać czy oferta Edun Korepetycje jest dla Ciebie lub Twojego dziecka szansą na poprawę ocen, znajomości języka lub studiów za granicą – umów się na lekcję próbną i zobacz, jak ciekawe i pouczające są prowadzone przez nas zajęcia.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!