Oddział Starachowice

Edun Starachowice - kursy, korepetycje, półkolonie i języki obcematematykachemiageografiahistoriaangielski

Szukasz korepetycji i kursów w Starachowicach? Jeśli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Edun Korepetycje to sieć placówek edukacyjnych w kraju. Kursy i korepetycje w Starachowicach prowadzimy w dobrze wyposażonych salach edukacyjnych– nowoczesne urządzenia oraz odpowiednie pomoce naukowe ułatwią zrozumienie zawiłości nawet z najtrudniejszych przedmiotów.

Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez doświadczonych i wykształconych pedagogów, którzy w sposób zrozumiały przekażą Ci informacje. Jeśli szukasz wsparcia w postaci korepetycji lub kursów nie zastanawiaj się i odwiedź nas w naszym oddziale na ulicy Piłsudskiego 3. Czekamy na Ciebie codziennie od poniedziałku do piątku od 11:00 do 19:00.

oddzialowe-9

Dlaczego wybrać korepetycje i kursy w Edun Starachowice?

Zawsze staramy się podejść indywidualnie do każdego ucznia oraz tworzyć skuteczne rozwiązania edukacyjne – nauka z nami jest przyjemnością!. Do wszystkich uczniów podchodzimy z szacunkiem i wyrozumiałością, wiedzę przekazujemy w taki sposób, aby jak najbardziej zminimalizować stres. Nasi korepetytorzy to osoby doświadczone i wymagające, ale przy tym bardzo sympatyczne i pomocne. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach lub indywidualnie. Dzięki Edun  w Starachowicach nie tylko nadrobisz zaległości w szkole, ale również przygotujesz się do sprawdzianu lub egzaminu, czy nauczysz się języka obcego. W Edun Starachowice zapewniamy również ciekawe półkolonie letnie i półkolonie zimowe - z nami ferie lub w wakacje nigdy nie są nudne! Jako wszechstronna placówka edukacyjna oferujemy:

  • korepetycje
  • kursy przygotowawcze
  • kursy językowe
  • półkolonie letnie i zimowe

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!