Warszawa Targówek: korepetycje, kursy, półkolonie, języki obcematematykachemiageografiahistoriaangielski

Edun Korepetycje to sieć centrów edukacyjnych, w których codziennie pomagamy uczniom w każdym wieku. W naszym oddziale w Warszawie Targówku pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani korepetytorzy, potrafiący dzielić się swoją wiedzą w sposób jasny i zrozumiały. Zajęcia prowadzimy dla uczniów szkół: podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Nasza oferta to szeroki wachlarz lekcji, dzięki którym dołączysz do grona najlepszych uczniów i spełnisz swoje edukacyjne marzenia - nasze kursy i korepetycje Warszawa Targówek są po prostu najlepsze!

Dlaczego Edun Warszawa Targówek?

Jesteśmy po to, by pomagać uczniom - naszym celem jest prowadzenie zajęć, dzięki którym każdy nie tylko nadrobi zaległości, czy poprawi oceny, ale również przygotuje się do egzaminu lub sprawdzianu. Stawiamy na nowoczesne techniki nauczania, nieszablonowo prowadzone zajęcia oraz bezstresową atmosferę. Zatrudniamy tylko najlepszych nauczycieli, których kompetencje i wiedzę dokładnie weryfikujemy. Jako wszechstronna placówka edukacyjna oferujemy:

  • korepetycje,
  • kursy przygotowawcze,
  • wakacyjne kursy,
  • półkolonie letnie i zimowe.

oddzialowe-19Darmowa lekcja próbna w Edun dla każdego!

Chcesz dowiedzieć się jak uczymy? Dlaczego jesteśmy najlepsi i wszyscy wybierają nasze kursy oraz korepetycje Warszawa Targówek? Wystarczy, że uzupełnisz formularz rejestracyjny i zajrzysz do naszego oddziału, gdzie czeka na Ciebie darmowa lekcja próbna! Zapraszamy!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!