Język angielski w Warszawie na Ursynowie

Język angielski jest teraz niezwykle potrzebny. Dobra jego znajomość potrzebna jest na studiach, w pracy, w czasie podróży. Umiejętność mówienia po angielsku stanowi podstawę większości ofert pracy i bardzo ułatwia życie. Warto więc zainwestować w znajomość tego języka jeszcze w czasie nauki w szkole. Pomocne być w tym mogą nasze korepetycje. Jeśli zauważasz, że potrzebujesz wsparcia w Edun Korepetycje na Ursynowie spieszymy Ci z pomocą. Podejmij decyzję jeszcze dziś.

Korepetycje z angielskiego Ursynów już od 14zł/h

Kurs językowy opiera się na bardzo skutecznej metodzie, łączącej korepetycje z materiału szkolnego z dodatkową nauką słownictwa, ćwiczeniem rozumienia ze słuchu i aktywnego mówienia, tak by uczeń nie tylko znał język angielski od strony teoretycznej, lecz także umiał swobodnie w danym języku rozmawiać. To doskonałe uzupełnienie edukacji szkolnej. Z naszymi korepetycjami pokonasz barierę językową i zaczniesz mówić po angielsku płynnie i bez żadnego skrępowania. Twoje oceny w szkole w krótkim czasie to potwierdzą. Edun – to gwarancja wysokiego poziomu nauczania za atrakcyjną cenę.

Różne poziomy i różny zakres

Korepetycje z języka angielskiego na Ursynowie prowadzone są na wszystkich szczeblach nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum, szkoła zawodowa. Dodatkowo prowadzimy także:

  • całoroczne kursy językowe,
  • wakacyjne i zimowe kursy językowe,
  • kursy przygotowujące do wszelkiego rodzaju egzaminów.

Próbna lekcja w Edun

Jeśli chcesz przekonać się naocznie jak prowadzone są zajęcia w Edun Korepetycje – wypełnij kwestionariusz i zapisz się na próbną bezpłatną lekcję. Zapraszamy!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!