Korepetycje z WOS-u w Warszawie na Ursynowie

Wiedza o społeczeństwie to też wiedza o Świecie, o Państwie, o Polityce. WOS jest przedmiotem, którego warto się uczyć na poziomie rozszerzonym, gdyż jego dobra znajomość jest wymagana na licznych kierunkach studiów takich jak: Administracja, Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Ekonomia, Etnologia, Filozofia, Historia, Prawo, Politologia, Socjologia, Psychologia i wiele innych. Jeśli chcesz dobrze do tego nowego etapu Twojego życia się przygotować – przyjdź do nas. Pomożemy.

Korepetycje z WOS-u Warszawa już od 14zł/h

Stworzyliśmy tę możliwość gdyż wielokrotnie zgłaszano nam taką potrzebę. Nasi nauczyciele WOS na Ursynowie to pasjonaci. Z nimi nauczysz się rozumieć procesy zachodzące w świecie i w społeczeństwie, kreować swoje własne opinie na ich temat. Staniesz się osobą świadomą, ciekawą świata, otwartą na Innych, a w przyszlości - aktywnym uczestnikiem życia publicznego.

Darmowa lekcja dla Ciebie!

A jak takie zajęcia przebiegają? Można to sprawdzić naocznie, wypełniając formularz i umawiając się na próbną bezpłatną lekcję. Zapraszam!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!