Kursy gimnazjalne w Warszawie na Ursynowie

Przy tak obciążonych programach szkolnych i liczebności uczniów w klasach zachodzi duża obawa, że lekcje w szkole nie przygotują w należytym stopniu Twojego dziecka do egzaminu gimnazjalnego. Jeśli chcesz, aby bez problemu dostało się ono do wybranego liceum to kursy gimnazjalne w Warszawie na Ursynowie w Edun Korepetycje są właśnie po to. W oddziale Edun w przygotowaliśmy specjalny program zajęć, który zapewni Twojemu dziecku bezstresowe przejście do kolejnego etapu jego edukacji.

Dlaczego Kurs gimnazjalny w Edun Korepetycje?

Kurs gimnazjalny Warszawa Ursynów w Edun jest przeplatany ciekawymi eksperymentami, zabawami w skojarzenia itd. Nasi nauczyciele starają się wykorzystywać różnorodne techniki uczenia, dzięki którym osiągają bardzo dobre efekty. W Edun Korepetycje posiadamy do tego celu unikalny program. Został on napisany w oparciu o wytyczne Centralnej Komisji Edukacyjnej. Ucząc się w jego ramach uczniowie powtarzają wymagany do egzaminu materiał oraz uczą się rozwiązywać zadania z oryginalnych testów. Program ten jest dostosowywany do poziomu każdego ucznia i jego potrzeb. Zajęcia, przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego odbywają się przez cały rok szkolny 1 lub 2 razy w tygodniu i trwają 90 min.

Próbna lekcja tylko w Edun

Jeśli chcesz sprawdzić jak są prowadzone zajęcia w Edun Korepetycje na Ursynowie i czy będzie to odpowiadać Twojemu dziecku – wypełnij kwestionariusz rejestracyjny i zapisz je na próbną bezpłatną lekcję. Zapraszamy!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!