Oddział we Wrocławiu: kursy, korepetycje, półkolonie, języki obcematematykachemiageografiahistoriaangielski

Nadmiernie przeładowany program nauczania w polskich szkołach sprawia, że nawet pomimo najlepszych chęci uczniowie nie są w stanie sami opanować potrzebnego materiału. Edun Korepetycje to jedyna placówka we Wrocławiu, oferująca tak wszechstronne usługi edukacyjne. Dzięki zajęciom i kursom, które odbywają się w małych grupach lub indywidualnie, nasi kursanci mają doskonały kontakt z korepetytorami. Naszą siła są zresztą nasi pracownicy – ludzie pełni pasji i umiejący nauczyć każdego przedmiotu.

Zapraszamy do naszego oddziału w centrum Wrocławia po dodatkowe informacje oraz szczegółową ofertę.

Korepetycje

Pierwszym z rodzaju zajęć, na jakie można przyjść do Edun Korepetycje w naszej placówce we Wrocławiui, są korepetycje. Prowadzimy je dla uczniów wszystkich poziomów szkół:

  • podstawowych,
  • gimnazjum,
  • ponadgimnazjalnych

ze wszystkich przedmiotów, jakie obejmuje program nauczania. By poznać konkretną ofertą dotyczącą danego przedmiotu – zapraszamy do danej zakładki.

oddzialowe-4

Kursy

Inną formą zajęć, na jakie można uczęszczać do Edun Korepetycje we Wrocławiu są kursy. W ich skład wchodzą kursy językowe, przygotowujące do egzaminów na certyfikaty językowe. Dla uczniów Edun Korepetycje prowadzi kursy przygotowujące do ukończenia poszczególnych etapów edukacji i zdania poszczególnych egzaminów. Są to:

  • kursy 6-klasisty,
  • kursy gimnazjalne,
  • kursy maturalne.

Oprócz tego w ofercie Edun Korepetycje we Wrocławiu są także unikalne w skali kraju kursy przygotowujące do amerykańskiego egzaminu SAT oraz angielskich: MBAT I TSA.

Wakacje w Edun Korepetycje

Dodatkowo, by zapewnić właściwą opiekę milusińskim w czasie ferii zimowych i wakacji letnich Edun Korepetycje oferuje półkolonie, w czasie których dzieci w wieku lat 6-13 mogą liczyć na właściwą opiekę i dobrą rozrywkę. Trochę starsi uczniowie mogą liczyć na pomoc przy sierpniowych poprawkach w gimnazjum i liceum na kursach poprawkowych. Na młodzież i dorosłych czekają także wakacyjne kursy językowe.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!