Zabrze: korepetycje, kursy, kursy językowematematykachemiageografiahistoriaangielski

Nasz oddział w Zabrzu stworzony został z myślą o pomocy w korepetycjach wszystkim osobom, które mają problemy w nauce lub chcą wiedzieć więcej, niż wymaga się w programie edukacji. Zajmujemy się zarówno typowymi korepetycjami, które pomagają nadrobić zaległości, jak i pomagamy w przygotowaniu się do dostania na dobre studia, olimpiad przedmiotowych itp.kursy ogolne

Naszą siłą jest kadra – zatrudniamy korepetytorów z pasją. To najczęściej młodzi ludzie, którzy sami doskonale pamiętają swoje szkolne doświadczenia. W procesie nauczania korzystają z nowoczesnych metod przyswajania wiedzy, podpowiadają jak skuteczniej zapamiętywać informacje i jak uczyć się skutecznie. Przy opracowywaniu programu naszych kursów współpracujemy z odpowiednimi instytucjami, jak Centralna Komisja Egzaminacyjna czy placówki certyfikujące, bowiem nasza oferta obejmuje również kursy.

Korepetycje w Zabrzu

Potrzebujesz korepetycji w Zabrzu? Zapisz się do nas. Gwarantujemy, że dzięki naszej pomocy lepiej przyswoisz sobie potrzebny materiał oraz nadrobisz zaległości. Nasze zajęcia prowadzone są na dwa sposoby: indywidualnie oraz w małych, 3-6 osobowych grupach. Panuje na nich miła i przyjacielska atmosfera.

Kursy w Zabrzu

Oprócz typowych korepetycji prowadzimy także kursy przygotowujące:

  • kursy szóstoklasisty
  • kursy gimnazjalne
  • kursy maturalne
  • kursy przygotowujące do matury SAT
  • kursy językowe

Wakacje w Zabrzu

W trakcie wakacji prowadzimy normalne korepetycje, podobnie jak w roku szkolnym, lecz naszym uczniom przychodzi także z pomocą za pomocą kursów poprawkowych. Przeznaczone są one dla osób, którym podwinęła się noga w roku szkolnym i które czekają na egzamin komisyjny.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!