Warszawa - Białołęka: korepetycje i kursy edukacyjne matematykachemiageografiahistoriaEdun Korepetycje Białołęka - Warszawa

Rynek edukacyjny w Polsce ciągle się zmienia, ale nie zawsze na korzyść. Programy nauczania ulegają zmianom i a przewidziana w nich wiedza często jest bardzo trudna do przyswojenia, ze względu na niewielką liczbę godzin nauczania, która corocznie ulega pomniejszeniu. Dzieci i młodzież coraz trudniej radzą sobie w szkole bez pomocy w wyjaśnieniu metod rozwiązywania zadań. Przekłada się to na niepotrzebny stres związany z nauką w szkole.

W odpowiedzi na te problemy Edun Korepetycje w Białołęce przygotowało rozbudowaną ofertę zajęć oraz kursów. Są wśród nich: korepetycje ze wszystkich przedmiotów obejmujące wszystkie poziomy edukacyjne, w tym z języków obcych (kursy językowe), egzamin 6-klasisty, egzamin gimnazjalny, maturalny, wakacyjne kursy poprawkowe, kursy do egzaminów zagranicznych (matury SAT oraz angielskich egzaminów MBAT i TSA), półkolonie letnie i zimowe dla młodszych uczniów.

oddzialowe-9

Dlaczego Edun Korepetycje?

Placówka w Edun Korepetycje w Białołęce, kładzie nacisk na możliwie najlepszą organizację oraz świetnie przygotowaną kadrę dzięki czemu dodatkowe zajęcia edukacyjne w Edun są na najwyższym możliwie poziomie.

Optymalnie zorganizowane niewielkie grupy liczące od dwóch do sześciu osób powodują, że ceny zajęć są bardzo przystępne. Jednocześnie uczniowie mają dużo lepszy kontakt z korepetytorem niż z nauczycielem prowadzącym zajęcia w szkole, co jest gwarantem lepszych efektów w postaci ocen i braku stresu związanego z nauką.

Jak wyglądają korepetycje i kursy w Białołęce?

W dużej mierze zajęcia realizowane w Edun Korepetycje w Białołęce odbywają się w niewielkich grupach, niemniej jednak istnieje również możliwość przeprowadzenia kursów indywidualnie.

Korepetycje i kursy w Edun Białołęka są prowadzone w dobrze przygotowanych do tego salach dydaktycznych, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i możliwość skupienia się. Zwykle zajęcia mają miejsce raz lub dwa razy w ciągu tygodnia. W przypadku kursów intensywnych - mających na celu szybkie przyswojenie wiedzy zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu. Standardowy czas trwania zajęć to 90 minut, czyli dwie godziny lekcyjne.

Sprawdź Edun bezpłatnie na lekcji próbnej!

Jeśli chcesz się przekonać czy oferta Edun Korepetycje będzie odpowiednia dla Ciebie lub Twojego – umów się na lekcję próbną i zobacz, jak ciekawie i efektywnie prowadzone są zajęcia w naszym centrum.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!