Kursy w Edun - bądź gotowy

Edun Korepetycje to placówki edukacyjne, znajdujące się na terenie całego kraju. Spośród wielu ofert wyróżnia nas indywidualne podejście do kursanta oraz doświadczona i sympatyczna kadra pedagogiczna. Z myślą o Twoim dziecku przygotowaliśmy kursy, które nie tylko pozwolą osiągnąć mu lepsze wyniki, ale także ułatwią start w dorosłe życie. Dzisiejszy system szkolnictwa przewiduje trudne i złożone egzaminy, kończące określony stopień edukacji – od ich rezultatów zależy przyszłość Twojego dziecka. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się w najlepszych szkołach lub studiowało na prestiżowych uczelniach odwiedź już dziś jeden z naszych oddziałów!

Dlaczego Edun?

Nasze kursy zostały przygotowane z myślą o Twoim dziecku oraz uwzględniają nie tylko wymagania egzaminacyjne, ale także ramy programowe poszczególnych poziomów edukacji. Kursy w Edun prowadzone są przez korepetytorów z długoletnim doświadczeniem pedagogicznym, którzy potrafią dzielić się swoją wiedzą w sposób zrozumiały. Nasi nauczyciele to osoby znające programy Nowej Podstawy Programowej (NPP). Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by nie narażać dziecka na stres – komfort psychiczny Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy. Wykwalifikowana kadra to nie jedyne nasze plusy, kursy przygotowujące w Edun prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, dzięki nowoczesnym pomocom dydaktycznym, nawet najtrudniejsze zagadnienia dla Twojego dziecka staną się proste!

kursy-ogolne

Nasza oferta

Edun Korepetycje to najwyższej jakości kursy, które optymalnie przygotują Twoje dziecko do najtrudniejszych egzaminów. Nasze kursy przygotowujące to zajęcia dostosowane do poziomu ucznia oraz wymogów egzaminacyjnych. Stawiamy na skuteczne, ale bezstresowe przekazywanie wiedzy. Tylko my przygotujemy Twoje dziecko na każdym poziomie edukacji. Już dziś zapisz je na:

  • kurs 6-klasisty,
  • kurs gimnazjalny,
  • kurs maturalny,
  • kursy przygotowawcze do amerykańskiej matury i egzaminu SAT,
  • kursy przygotowawcze do certyfikatów językowych (FCE, CAE, BEC, DELE lub ZD),
  • kursy przygotowawcze do egzaminu BMAT, TSA i do studiów w Anglii.

Darmowa lekcja próbna tylko w Edun!

Zastanawiasz się nad naszą ofertą? Jeśli chcesz się przekonać, jak prowadzimy nasze kursy przygotowujące to już dziś uzupełnił formularz rejestracyjny i odbierz darmową lekcję próbną dla swojego dziecka.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!