Korepetycje i Kursy Online – EDUN

Zapraszamy do naszego nowoczesnego oddziału Centrum Korepetycji EDUN, który działa w formie nauczania online. Polski system edukacji działa bardzo zmiennie, jednak nasze korepetycje i kursy oferują dostosowanie się do indywidualnych potrzeb uczniów, umożliwiając efektywne osiąganie celów edukacyjnych.

Korepetycje przez Internet

Korepetycje online lub inaczej eKorepetycje to wygodna forma nauki bez konieczności wychodzenia z domu. Korepetycje przez Internet pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy, korzystając z pomocy wykwalifikowanych korepetytorów – bez względu na swoją lokalizację.

Dla Kogo Jest Nasza Oferta

Nasza oferta korepetycji online i kursów zdalnych jest stworzona dla uczniów w każdym wieku i na każdym etapie nauki. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w matematyce, językach obcych czy naukach przyrodniczych, nasi wykwalifikowani nauczyciele są gotowi pomóc Ci zrozumieć trudne tematy i rozwijać swoje umiejętności.

Skorzystaj z Naszej Oferty

Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na naszej stronie lub skontaktować się z zespołem EDUN. Dzięki temu możesz rozpocząć swoją edukacyjną podróż w komfortowym środowisku swojego domu. Dołącz do nas i osiągnij sukces w nauce!

Zdarzają się problemy w szkole? Niektóre przedmioty sprawiają trudności? Nie jesteś zadowolony z wyników? Nie martw się! Korepetycje Online w EDUN Korepetycje pomogą Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Program

Wykorzystujemy materiały zgodne z Nową Podstawą Programową oraz wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjne.

Podejście

Wiemy, że każde dziecko jest różne i inaczej się uczy – test predyspozycji pisany przed rozpoczęciem nauki pozwala nam poznać lepiej ucznia i zaprojektować dla niego indywidualne metody nauczania.

Skuteczność

Uczymy skutecznie dzięki autorskim i innowacyjnym metodom oraz wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach.

Praktyka

Rozwiązujemy zadania i uczymy strategii egzaminacyjnych, na zadaniach oraz arkuszach CKE. Posiadamy unikalny program przygotowawczy oraz szczegółowe materiały dla ucznia.

Jak wyglądają korepetycje online w EDUN?

Do korepetycji online wystarczy komputer i połączenie z internetem. Nasze zajęcia są prowadzone „na żywo” wyłącznie przez osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Wiemy jakie techniki i metody stosować, żeby Twoje dziecko mogło jak najbardziej efektywnie wykorzystać wiedzę zdobytą na naszych korepetycjach.

W edukacji internetowej korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, takich jak:

 • Wieloekranowe wideokonferencje – pozwalają przesyłać dźwięk i obraz (z kamer i ekranów komputerów) pomiędzy wieloma uczestnikami.
 • Wirtualne klasy – pomagają uczniom i korepetytorom organizować zadania, poprawiają współpracę i usprawniać komunikację.
 • Wirtualne tablice – (Digital Whiteboard) ułatwiają przedstawianie skomplikowanych zagadnień w łatwej do zrozumienia formie.

Na naszych zajęciach online pokażemy w jaki sposób radzić sobie z popularnymi typami zadań. Dodatkowo praca naszych uczniów jest weryfikowana online.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji dla młodzieży z każdego poziomu edukacji – godziny spędzone z nami nie będą nieprzyjemnym obowiązkiem. Informacje przekazujemy w sposób zrozumiały i dostosowujemy je do potrzeb Twojego dziecka. Zatrudniamy tylko najlepszych! U nas masz pewność, że poświęcimy Twojemu dziecku tyle uwagi ile potrzebuje – zajęcia online prowadzone są w niewielkich grupach lub indywidualnie.

Oferta Korepetycji Online

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która pozwoli Twojemu dziecku na nadrobienie zaległości i przyjemne spędzenie czasu poświęconego nauce z każdego przedmiotu szkolnego. np.:

Nie widzisz na powyższej liście przedmiotu, który Cię interesuje? Koniecznie zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem bądź mailowo na adres info@edun.pl – pomożemy Twojemu dziecku kreatywnie spędzić czas!

Przygotowanie do matury i egzaminu ósmoklasisty

Specjalnie z myślą o maturzystach i uczniach klas ósmych przygotowaliśmy dedykowaną ofertę kursów maturalnych i kursów ósmoklasisty:

Pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!

Korepetycje online organizujemy dla uczniów z całej Polski – nie ma znaczenia z którego zakątka kraju do nas trafiłeś – skontaktuj się z nami – umówimy się na wideokonferencję, podczas której ustalimy szczegółowy plan zajęć.

Poziomy nauczania 

Oferujemy korepetycje z wszystkich przedmiotów szkolnych na każdym poziomie edukacji. Do zajęć online wykorzystujemy wygodne narzędzia pracy zdalnej, wirtualne klasy oraz tablice multimedialne wiernie oddające prace w prawdziwej klasie.

Najczęściej zadawane pytania

Dla jakich poziomów nauczania skierowana jest oferta?

Uczniowie potrzebują pomocy na każdym poziomie nauki, dlatego nasza oferta jest skierowana dla uczniów zarówno ze szkół podstawowych jak i średnich. Posiadamy również dedykowaną ofertę kursów maturalnych i kursów dla ósmoklasistów.

Czy korepetycje są udzielane indywidualnie?

Aby spełnić zróżnicowane wymagania naszym uczniom dajemy możliwość wyboru pomiędzy korepetycjami indywidualnymi lub niewielkimi korepetycjami grupowymi (kilkuosobowymi).

Czy moja lokalizacja ma znaczenie?

W przypadku nauczania online lokalizacja naszych uczniów nie ma znaczenia. Zapisy i uczestnictwo w korepetycjach online nie wymaga fizycznej obecności w naszych oddziałach – wszystkie formalności są procesowane telefonicznie i przez internet

Co wyróżnia korepetycje online?

Podstawową różnicą jest brak konieczności dojazdów. Ponadto wszystkie materiały dostarczane uczniom mają formę elektroniczną. W przypadku zajęć grupowych liczba osób w grupie ze względu na specyfikę pracy jest mniejsza niż w przypadku zajęć klasycznych.

Korepetycje

Pomożemy Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje i poprawić wyniki. Wiemy jakie techniki i metody stosować aby jak najefektywniej przyswajać wiedzę.

Kursy maturalne

Z myślą o maturzystach przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów, które zapewnią najlepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Kursy ósmoklasisty

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów dla ósmoklasistów dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych.

Edukacja domowa

Podjąłeś decyzje o przeniesieniu swojego dziecka do systemu edukacji domowej. Nie jesteś pewien czy poradzisz sobie samodzielnie?

Doradztwo edukacyjne

Pomożemy Twojemu dziecku przyswoić nawet najtrudniejsze informacje i poprawić wyniki. Wiemy jakie techniki i metody stosować aby jak najefektywniej przyswajać wiedzę.

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny.

W EDUN Korepetycje stawiamy na doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zindywidualizowany program edukacyjny oraz nowoczesne techniki nauczania.

Nasze zajęcia prowadzone są w przyjaznej, motywującej i bezstresowej atmosferze – codziennie udowadniamy, że nauka może być prawdziwą przyjemnością!

Zapisz się teraz!

  Jesteśmy obecni w całej Polsce

  Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

  • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
  • Korepetycje Bydgoszcz Bydgoszcz
  • Korepetycje Chrzanów Chrzanów
  • Korepetycje Ciechanów Ciechanów
  • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
  • Korepetycje JaworznoJaworzno
  • Korepetycje KaliszKalisz
  • Korepetycje KatowiceKatowice
  • Korepetycje KętrzynKętrzyn
  • Korepetycje KielceKielce
  • Korepetycje KoninKonin
  • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
  • Korepetycje LubaczówLubaczów
  • Korepetycje OlsztynOlsztyn
  • Korepetycje PiłaPiła
  • Korepetycje PruszkówPruszków
  • Korepetycje RzeszówRzeszów
  • Korepetycje SanokSanok
  • Korepetycje StargardStargard
  • Korepetycje SzczytnoSzczytno
  • Korepetycje TurekTarnów
  • Korepetycje TurekTurek
  • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
  • Korepetycje Warszawa BemowoWarszawa Bemowo
  • Korepetycje Warszawa MokotówWarszawa Mokotów
  • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
  • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
  • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
  • Korepetycje Warszawa WilanówWarszawa Wilanów
  • Korepetycje ZamośćZamość

  Popularne tematy