Półkolonie zimowe

Ferie zimowe spędzone w mieście nie muszą oznaczać czasu zmarnowanego, spędzonym przed telewizorem lub komputerem. O to, by Twoja  pociecha czegoś się w ich trakcie nauczyła, a zarazem miło i bezpiecznie spędziła czas, zadbają zatrudnieni przez nas korepetytorzy i wychowawcy. W tym czasie Ty spokojnie możesz udać się do pracy. W godzinach od 8 do 16 Twoje dziecko ma zagrawantowaną opiekę.

Czym są półkolonie zimowe?

Półkolonie zimowe jest to forma zorganizowanych zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży w miejscu ich zamieszkania. Półkolonie są powszechną metodą spędzanie przez dzieci czasu wolnego w okresie wakacji. Plan zajęć obejmuje zazwyczaj godziny pracy.
Dla większości rodziców okres ferii zimowych jest kłopotliwy, ponieważ są zmuszeni zapewnić swoim pociechom opiekę. Nie zawsze mają możliwość wysłać je za miasto. Dzięki półkoloniom dzieci mogą w interesujący sposób spędzić czas bez konieczności wyjazdu rozwijając się z razem rówieśnikami. Rodzice są w stanie pracować lub zająć się innymi obowiązkami. Półkolonie to nie tylko rozwiązanie problemu, jak poradzić sobie z dzieckiem w czasie ferii. To nowe możliwości zdobycia wiedzy i szansa odkrycia nowych pasji i talentów dziecka.

Zajęcia organizowane w czasie zimowego wypoczynku trwają przez jeden tydzień od poniedziałku do piątku, dzięki czemu masz pewność, że Twoja pociecha w godzinach Twojej pracy jest pod właściwą opieką. Półkolonie zimowe skierowane są do dzieci w wieku lat 6-13.

oddzialowe-6

W czasie półkolonii dzieci biorą udział zarówno w zajęciach językowych, plastycznych itp., jak i plenerowych m.in. wyjście na lodowisko lub udział w grze miejskiej - Twój syn lub córka z nami będzie się bawić i odpoczywać! Program półkolonii oparty jest na zasadzie uczenia poprzez zabawę, przez co uczestnicy nie mają poczucia, że biorą udział w lekcjach, a zarazem nabywają nowych umiejętności i informacji.

By poznać aktualny program półkolonii skontaktuj się z plackówką Edun Korepetycje w swoim mieście.

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!