Wakacyjne kursy językowe

Wakacje mogą być wspaniałym czasem nie tylko na wypoczynek, lecz także na rozpoczęcie nauki języka obcego. Wakacyjne wyjazdy lub przyjaźnie z obcokrajowcami zachęcają do nauki nowych języków lub pogłębienia ich znajomości.

W Edun Korepetycje oferujemy wakacyjne kursy językowe, w trakcie których poznasz podstawy nowego dla siebie języka lub podszkolisz już znany. Pomoże Ci w tym aktywny program zajęć, bazujący na konwersacjach i zajęniach praktycznych. Nie ograniczamy zajęć do sal zajęciowych, część z nich odbywa się na świeżym powietrzu, w kawiarniach itp., by jeszcze bardziej uatrakcyjnić oraz uwiarygodnić nauczany materiał.

oddzialowe-5

Nasza oferta – wakacyjne kursy 

Oferujemy dwa rodzaje kursów językowych, wśród których możesz wybrać coś dla siebie:

intensywne – dzięki dużemu natężeniu spotkań na kursie językowym w szybkim czasie będziesz mieć możliwość wchłonąć nowe słownictwo lub podszkolić wymowę. Intensywny kurs jest doskonałą opcją dla osób, które jedynie w wakacje mają czas na naukę języka.

Dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę – jeśli swoją przyszłość widzisz w innym kraju i chcesz tam podjąć pracę, lecz nie wiesz, czy poradzisz sobie z językiem, ten rodzaj kursu jest dla Ciebie. Specjalnie opracowany program skupia się na najistotniejszym słownictwie i uczy się komunikować w zadowalającym stopniu.

Dlaczego warto wybrać wakacyjny kurs językowy u nas?

Osoby, które zatrudniamy, to pasjonaci uczenia. Dzięki temu nasze kursy językowe w niczym nie przypominają nudnego powtarzania oklepanych formułek i pisania tych samych zdań godzinami w coraz to nowych formach gramatycznych. Uczymy języka w sposób ciekawy, niekiedy zabawny, lecz zawsze skutecznie!

Darmowa lekcja na zachętę!

Jeśli chcesz przekonać się, czy faktycznie wakacyjne kursy językowe, wyglądają tak, jak je opisujemy, zapisz się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się sam!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!