Katowice: korepetycje, kursy, kursy językowe, półkoloniematematykachemiageografiahistoriaangielski

Oddział Edun w Katowicach istnieje od kilku lat, w tym czasie udzieliliśmy korepetycji setkom uczniów w różnym wieku. Z naszych kursów wakacyjnych i przygotowawczych skorzystało już kilkaset dzieci oraz młodzieży. Jesteśmy jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w regionie, która zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. To właśnie dzięki nam poprawisz swoje oceny w szkole, ale również w sposób kreatywny spędzisz wakacje lub ferie. Edun Korepetycje to szeroki wachlarz możliwości, w bardzo przystępnych cenach – jako jedyni w Katowicach oferujemy darmową lekcję próbną! Nasza placówka znajduje się przy ulicy Staromiejskiej 11, sale zajęciowe wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt oraz pomoce dydaktyczne.

oddzialowe-12

Dlaczego Edun Katowice?

Pewnie zastanawiasz się czemu akurat masz skorzystać z naszej oferty? Przypomnij sobie ile razy byłeś zawiedziony sposobem nauczania w szkole, albo jak zatrudniałeś korepetytorów, którzy nie potrafili Ci wyjaśnić nawet najprostszych zagadnień. W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Dlaczego? Bo zatrudniamy tylko najlepszych korepetytorów, posiadających długoletnie doświadczenie w nauczaniu. Kursy Katowice i korepetycje Katowice prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a zagadnienia z wykładanych przedmiotów tłumaczone są w sposób nieskomplikowany i zrozumiały. W Edun Korepetycje masz pewność, że nasz pedagog poświęci Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Zajęcia oraz ich program jest indywidualnie dostosowany do ucznia, co pozwoli Ci w krótkim czasie zrozumieć zagadnienia, z którymi miałeś dotychczas problem. W Edun Katowice nie zapominamy również o letnim i zimowy wypoczynku – co roku przygotowujemy półkolonie Katowice, które łączą w sobie naukę i zabawę. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność! Już dzisiaj skorzystaj z naszej oferty i zapisz się na:

  • korepetycje
  • kursy przygotowawcze
  • wakacyjne kursy
  • półkolonie letnie i półkolonie zimowe

Tylko z Edun Katowice darmowa lekcja próbna!

Chciałbyś dowiedzieć się jak prowadzimy korepetycje Katowice lub kursy Katowice? Czemu nazywają nas jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w Katowicach? By się o tym przekonać już dzisiaj uzupełnij formularz rejestracyjny i odbierz darmową lekcję próbną! Dołącz do grona najlepszych uczniów z Edun Korepetycje!

Wybierz miasto i pozwól swojemu dziecku dołączyć do grona najlepszych uczniów!