Edun Korepetycje - logo

Nauka w wakacje?

 

wakacje-ogolne

Jak jednak zmobilizować się do nauki, gdy za oknem świeci słońce lub okoliczności przyrody nie sprzyjają skupieniu? Przede wszystkim, ważne jest określenie konkretnych celów, możliwych do zrealizowania, niewykraczających poza nasze możliwości. Nic na siłę! Nauka powinna budzić pozytywne skojarzenia, a nie być rodzajem udręki. Tak więc, gdy cele zostaną już określone, należy oczywiście dążyć do ich realizacji. Nawet jeśli droga nie będzie usłana różami, da nam poczucie satysfakcji i spełnienia.
W EDUN Korepetycje oferujemy naszym uczniom wiele możliwości owocnego spędzania czasu wolnego. Proponujemy wakacyjne kursy językowe, kursy przygotowawcze do matury oraz poprawkowe, a ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w półkoloniach letnich. Jak widać, każdy może znaleźć coś dla siebie, tak, by lato upłynęło w przyjaznej atmosferze i jednocześnie, aby przyniosło edukacyjny rozwój naszym uczniom.

Aktywne spędzanie czasu wolnego

Rozwijanie zdolności językowych to obszar nauki, który przynosi niepodważalne korzyści w pracy, podróży, życiu zawodowym i kontaktach prywatnych. W dzisiejszych czasach bez znajomości jakiegokolwiek języka obcego, niemożliwym jest właściwie ukończenie studiów. Ciężko jest też znaleźć dobre zatrudnienie, gdyż umiejętność posługiwania się, np. językiem angielskim w sposób płynny, stała się standardem na rynku pracy. Jest on potrzebny do sprawnej obsługi komputera, kontaktów z klientami oraz do wielu innych czynności, których oczekuje się od nas na co dzień. Poza tym, język obcy umożliwia zawieranie międzynarodowych kontaktów, przyjaźni, związków. W dobie Internetu nie jest to żaden problem, potrzebujemy tylko metody komunikacji w postaci wspólnego języka właśnie. W EDUN Korepetycje prowadzimy wakacyjne kursy językowe, dzięki którym podszkolisz umiejętności lingwistyczne, które już posiadasz lub będziesz mógł poznać zupełnie nowy język, który zawsze Cię interesował. Chcemy poszerzać horyzonty naszych uczniów oraz obserwować ich rozwój, a wakacyjne kursy językowe są do tego doskonałą okazją.

Zapraszamy również do uczestnictwa w kursach przygotowawczych do egzaminu dojrzałości. Nasi korepetytorzy dołożą wszelkich starań, aby matura nie stanowiła dla żadnego z uczniów wielkiego wyzwania oraz by nie była powodem do stresu i nieprzespanych nocy. Jest to jeden z najważniejszych egzaminów na ścieżce edukacyjnej młodego człowieka, dlatego też należy zadbać o sumienne i dokładne przygotowanie, by jego wynik stanowił przepustkę na wymarzoną uczelnię i kierunek studiów. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, tak, aby prowadzący mógł poświęcić maksimum uwagi każdemu z uczniów. W EDUN Korepetycje ważne jest dla nas indywidualne podejście do osób, które kształcimy oraz to, by nauka poprzez zabawę, oparta na skojarzeniach i zrozumieniu materiału, przynosiła jak najlepsze efekty.

Na pomoc przed poprawką

Kolejną formą edukacyjną, organizowaną w EDUN Korepetycje w okresie wakacyjnym, są kursy poprawkowe. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nauka do egzaminu komisyjnego podczas wakacji nie jest łatwa i nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Jednak wraz z naszymi korepetytorami postaramy się, aby był to czas dobrze wykorzystany, który przyniesie wymierne efekty. Chcemy stanowić wsparcie dla uczniów przygotowujących się do egzaminu poprawkowego, ponieważ wiemy, jak istotna (zarówno dla ucznia, jak i dla rodziców) jest promocja do następnej klasy. Nasze kursy przygotowawcze do egzaminów komisyjnych mają formę intensywnych, dwutygodniowych zajęć lub też, w zależności od indywidualnych potrzeb, czas ten może być dłuższy (kilka tygodni). Zajęcia prowadzą korepetytorzy, którzy doskonale znają wymagania egzaminacyjne. Wiedzą też, jak zmobilizować ucznia do nauki oraz jak sprawić, by zagadnienia, które dotychczas stanowiły problem, stały się jasne i zrozumiałe. Kursy poprawkowe obejmują wszystkie najważniejsze szkolne przedmioty: matematykę, fizykę, historię, chemię, biologię, język polski, anielski oraz niemiecki.

Serdecznie zachęcamy również do udziału w letnich półkoloniach, organizowanych przez EDUN Korepetycje. Na uczestników czeka moc atrakcji, połączona z nauką poprzez zabawę. Program oraz zajęcia co roku są dostosowywane do wieku uczestników. Nasi korepetytorzy dbają, aby koloniści spędzali wakacje aktywnie, twórczo oraz aby był to czas przygotowujący do kolejnego roku nauki. Nasi pedagodzy przekazują podopiecznym wiedzę ze świata matematyczno-przyrodniczego, uczą ich języków oraz dotykają wielu innych dziedzin, służących ogólnemu rozwojowi. W trakcie półkolonii letnich zadbamy o dobrą zabawę oraz o bezpieczeństwo uczestników.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy okres wakacyjny jest odpowiedni do zgłębiania wiedzy oraz poszerzania horyzontów, przyjdź do EDUN Korepetycje, weź udział w zajęciach – szybko rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Zapisz się na darmową lekcję

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia nas! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rejestracyjny. Zapisz się teraz!.

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Sprawdź w jakich miastach posiadamy nasze placówki. Wybierz miasto, w którym szukasz korepetycji i zapisz się on-line, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

 • Korepetycje Będzin Będzin
 • Korepetycje Bielsko Biała Bielsko Biała
 • Korepetycje Elbląg Elbląg
 • Korepetycje GdańskGdańsk
 • Korepetycje Gdańsk ChełmGdańsk (Chełm)
 • Korepetycje GliwiceGliwice
 • Korepetycje Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
 • Korepetycje KaliszKalisz
 • Korepetycje KatowiceKatowice
 • Korepetycje Kętrzyn, Giżycko, MrągowoKętrzyn
 • Korepetycje KielceKielce
 • Korepetycje KoninKonin
 • Korepetycje KrotoszynKrotoszyn
 • Korepetycje OstrowiecOstrowiec
 • Korepetycje PiłaPiła
 • Korepetycje PruszkówPruszków
 • Korepetycje SanokSanok
 • Korepetycje SzczytnoSzczytno
 • Korepetycje ToruńToruń
 • Korepetycje Warszawa CentrumWarszawa Centrum
 • Korepetycje Warszawa TargówekWarszawa Targówek
 • Korepetycje Warszawa UrsusWarszawa Ursus
 • Korepetycje Warszawa UrsynówWarszawa Ursynów
 • Korepetycje Warszawa ŻoliborzWarszawa Żoliborz
 • Korepetycje ZabrzeZabrze
 • Korepetycje ZamośćZamość

Widoczne efekty

Nasi uczniowie osiągają wyraźnie lepsze wyniki z egzaminów niż statystyczny uczeń w Polsce.

Wyniki z matury + 32 %
Wyniki z egzaminu gimnazjalnego + 43 %
Wyniki z egzaminu ósmoklasisty + 34%

Co uczniowie mówią o nas?

Systematycznie badamy opinie naszych podopiecznych. Dzięki temu możemy doskonalić się i wprowadzać nowe elementy w metodach nauczania, tak aby efektywność rosła z roku na rok.

10 Lat Doświadczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych uczniów i rodziców.

27 Oddziałów w całej Polsce
9600 Uczniów od początku działalności
2300 Uczniów tygodniowo
229333 Przeprowadzonych lekcji
 

Edukacja domowa w Polsce

Nauczanie domowe w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba rodzin, które wybierają taką formę edukacji dzieci stale wzrasta.

Masz pytanie? Zadzwoń teraz!

22 100 66 68

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy - odbierz bezpłatną lekcję! Masz pytania? Zadzwoń teraz!